Populiarus Naujųjų metų ir šventinių renginių pasirinkimas, ši operinių pirštinių tendencija anksčiau buvo skirta tik turtingiesiems ir elitui.

Jos paprastai siekdavo iki alkūnės ar net ilgiau ir buvo dėvimos ne tik siekiant parodyti klasę, bet ir pridengti moters rankas, nes jos buvo tabu lytėjimo organas".

Dėl to visuomenė šias pirštines erotizavo, jas dėvėjo ne viena seksuali garsenybė, pavyzdžiui, Marylin Monroe.

Šiandien jos prasiskverbė į mases ir operos pirštinėmis gali puoštis kiekvienas, tačiau jos neabejotinai yra oficialesnis aksesuaras, tiesa?

Tiesa ta, kad nors ir norėsite išsitraukti vakarėliuose ir oficialiuose socialiniuose renginiuose, yra daugybė būdų, kaip galite dėvėti šį aksesuarą.

Pastaruoju metu matėme daugybę įžymybių, kurios pasipuošė šia tendencija, pavyzdžiui, Olivia Rodrigo per 2022 m. Grammy" apdovanojimus. Tame pačiame renginyje Da Lipa ir Billy Porteris taip pat puošėsi šia tendencija.

Bet ar jas galima dėvėti su garderobu, kuris nėra pilnas balinių suknelių. Atrodo, kad operinės pirštinės čia išliks, bet kaip jas dėvėtumėte jūs?

Įžūlus būdas įnešti žavesio į kasdienę aprangą

Jei jums patinka dramatizmas, ši tendencija patiks. Jos elegantiškos ir rafinuotos, suteikia tokį patį efektą, kokį aprangai suteikia geri aukštakulniai ar papuošalai. Svarbiausia, kad daro įspūdį ir neužima per daug vietos jūsų spintoje.

Šią tendenciją galima panaudoti įvairiais būdais, todėl ji yra vienas universaliausių šio sezono stilių.

Jei gyvenate šaltame klimate, rinkitės pirštines iš šiltesnių medžiagų, pavyzdžiui, vilnos ar aksomo, ir užkiškite jas už žieminės striukės rankovių.

Jei norite seksualesnio efekto, rinkitės nėrinius, šilką ar tinklelį, kurie puikiai dera prie liemenuotų suknelių ar visiškai juodų drabužių.

Jos dera su viskuo

Galbūt manote, kad šį aksesuarą sunku suderinti su apranga, tačiau tai visai netiesa.

Nors juodos suknelės ir operinės pirštinės derinys yra gana patikimas, yra ir kitų būdų, kaip pirštines pridėti prie aprangos.

Pirštinių pridėjimas taip pat yra puikus būdas atgaivinti seną aprangą, kurią dėvėjote per daug kartų. Nors pirštines galima dėvėti ir prie laisvalaikio aprangos, jos geriausiai tinka prie puošnesnių drabužių.

Tačiau jas galite dėvėti prie visų rūšių suknelių, įskaitant mini, maksi ir midi sukneles. Jei norite išsiskirti iš minios ir labiau išsiskirti, rinkitės drąsų raštą, bet likusią aprangos dalį palikite gana neutralią.

Arba galite derinti raštus, kad sukurtumėte ryškią, maksimalistinę aprangą, kuri vakarėlyje suktų galvą.

Svarbiausia pasitikėjimas savimi, nes faktas tas, kad kiekvienas, dėvintis ilgas vakarines pirštines, spinduliuoja pagrindinio herojaus energiją ir būtinai turėtų į ją atsiremti.

Dėvėdami pirštines nukreipkite savo vidinę Marylin Monroe ir nebijokite nusipirkti kelių porų iš skirtingų medžiagų, kad galėtumėte iš tiesų eksperimentuoti su apranga ir rasti tai, kas tinka jūsų nuotaikai.

Nesvarbu, ar su jomis eisite į parduotuvę, ar į vakarą su merginomis, šios pirštinės papuoš bet kokią aprangą.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės