Tačiau, jei norite neatsilikti nuo mados, kai kurie nauji daiktai sėkmingai papildys jūsų įvaizdį ir padarys jūsų stilių nepakartojamu. Šiandien papasakosime, kas turėtų būt i jūsų spintoje 2023 m. pavasarį ir kokie drabužiai bus madingi vasarą.

Tai jokiu būdu nėra tiesioginiai nurodymai, kaip elgtis, bet greičiau patarimai, kurie padės greitai susitvarkyti savo spintą ir išsirinkti naujus daiktus savo įvaizdžiui. Yra daiktai, be kurių 2023 m. gatvės mada būtų neįsivaizduojama. Kartu jie sukuria puikų šiuolaikinio garderobo pagrindą. Gali būti, kad kelis iš jų jau turite, o kiti gali tapti laukiamu papildymu ir įkvėpti naujiems deriniams.

Apranga, kuri išryškins jūsų gerą skonį:

1. Lietpaltis. Šį pavasario-vasaros sezoną ypatingo dėmesio nusipelno klasikinis smėlio spalvos arba džinsinis lietpaltis.

2. Marškiniai – suknelė. Į mados viršūnę vėl grįžta sagomis sujuosta marškininė suknelė su diržu. Tačiau šį sezoną ji – moteriškesnė ir elegantiškesnė. Marškinių suknelė bus kaip Dievo dovana toms, kurios mėgsta laisvą stilių.

3. Dryžuotas megztinis. Jūreivystės tema vėl aktuali, todėl jau galite rasti jaukių ir šiek tiek romantiškų dryžuotų megztinių mėlyna ir balta spalvomis.

4. Kelnės-cargo. Sunku įsivaizduoti pagrindinį moterų garderobą be kelnių su daugybe kišenių. Atkreipkite dėmesį į blizgius ir ryškiaspalvius audinius, kurie šiuo metu yra madingi.

5. Švarkas. Tai – nuostabi garderobo detalė, kurią galima dėvėti su viskuo: džinsais, ilga suknele, šortais ir mini sijonu. Jei dar neturite švarko, pats laikas apie jį pagalvoti.

6. Balta suknelė. Svarbu ne tik maža juoda suknelė, kuri šį pavasarį ir vasarą turėtų būti kiekvienos moters spintoje. Kad būtumėte madinga, įsileiskite į savo gyvenimą ir baltą suknelę. Ilga ar mini, su raukiniais ar siuvinėjimais, romantiška ar lakoniška, bet būtinai – balta!

7. Kostiumas. Vienspalvis kostiumas yra madingas, stilingas ir patogus, jį galite dėvėti bet kur ir visada atrodyti kaip milijonierė.

8. Ilgas džinsinis sijonas. Laisvalaikio mada 2023 m. pavasarį-vasarą neturi būti banali. Savo įvaizdį paįvairinkite džinsiniu sijonu arba maksi ilgio džinsine suknele.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės