„Tendencijos – laikinos, tačiau universalūs, lengvai derinami rūbai gali pergyventi ir didžiausius mados šuolius“, – neabejoja stilistė. „Pernykštis rudens sezonas pradingo lyg nepastebėtas – dalinai nugyventas persikėlus į online erdvę, jis daugeliui taip ir nedovanojo didesnių stilistinių atradimų. Šiemet kuriant naujus rudens kapsulės drabužius man, kaip ir daugeliui drabužių kūrėjų, norėjosi sugrąžinti moterims laisvę puoštis ir eksperimentuoti“.

Agnė Gilytė

„Kurdama naujus drabužius įkvėpimo sėmiausi galvodama apie moteris, rudenėjančiomis gatvėmis skubančias namo, pas draugus, vaikus, ar mylimuosius. Suprantu, jog šiandien nebežinome, ar rudens pasimatymai bus gyvi, ar virtualūs, tačiau noriu suteikti moterims galimybę puoštis, visų pirma, dėl savęs“, – dalinasi stilistė.

Agnė Gilytė

Anot A. Gilytės, jei per pandemiją pripratome rengtis itin laisvai, patogiai, šių metų ruduo į gatves atgal parves švarkus, liemenes, marškinius, kostiumines liemenes, ilgas sukneles ir sijonus, derinamus su ilgaauliais batais.

Agnė Gilytė

„Šiais metais rūbų funkcionalumas eina koja kojon su įvaizdžio formavimu. Jau kelerius metus nebeliko griežto rūbų sezoniškumo, o tai leidžia susikurti dar daugiau skirtingų derinių naudojant tuos pačius bazinius spintos kapsulės rūbus“.

Agnė Gilytė

Spintos kapsulė yra kiekvieno garderbo pagrindas, leidžiantis nesunkiai susidėlioti derinius tiek laisvalaikiui, tiek kelionei į darbą. Formuojant spintos bazę reikėtų vadovautis keliais esminiais principais.

Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį į aukštą medžiagų kokybę bei rūbo spalvinį ir stilistinį suderinamumą su bendra, jau turimų rūbų baze. Taip galėsite drabužius tarpusavyje keisti be papildomo galvos skausmo, galvojant jog vienas nedera su kitu.

Agnė Gilytė

Pavydžiui, šių metų hitu tapusi kostiuminė liemenė puikiai tiks nešioti visais sezonais: „Šiltuoju metų laiku ji stilingai atrodys dėvint ant palaidinės su petnešėlėmis ar tiesiog ant liemenėlės, ar lengvos suknelės, o žiemą – kaip akcentas ant marškinių, golfo ar po švarku“, – patarimais dalinasi A. Gilytė.

Agnė Gilytė

Mąstydamos deriniais moterys gali daug lengviau žongliruoti naujais ir jau turimais rūbais, be vargo juos derinant tarpusavyje tiek šiltuoju, tiek šaltuoju sezonais: „Turėdamos gerą pagrindinių drabužių bazę moterys be didelio vargo gali susikurti dešimtis naujų derinių, o pasitelkus vaizduotę, greičiausiai, ir šimtus“, – šypsosi stilistė.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos