Pagrindiniai mados namai šią spalvą naudoja skirtingais būdais. „Prada“ geltonai žalią atspalvį, pavadintą žinomo prancūziško gėrimo vardu, naudoja struktūriškuose, nuo galvos iki kojų drabužių ansambliuose. Drapiruotomis ir skulptūriškomis suknelėmis pabrėžiamas vizualinis poveikis.


„Gucci“ laikosi retro požiūrio ir demonstruoja A formos suknelę iš šiaurietiškos lakuotos odos. Minimalistinės linijos atspindi 1960-ųjų stilių.
„Ganni“ drabužių parduotuvėje ši spalva įgauna labiau atsipalaidavusį, gatvės aprangos įkvėptą atspalvį su tokiais drabužiais kaip per dideli tinkliniai marškinėliai. Chartreuse atspalvis suteikia drąsos kasdieniams siluetams, tai gali puiki galimybė išbandyti net ir tiems, kurie nesiryžta į savo garderobą įtraukti ryškesnių atspalvių.
Issey Miyake siūlo organiškesnį šios spalvos variantą. Iš kanapių audinio pasiūta suknelė „Hempens“ pasižymi minkštomis, asimetriškomis linijomis, sukurtomis taip, kad judėtų kartu su kūnu.

„Dries Van Noten“ ieško romantiškesnės krypties, derindamas šią spalvą su kontrastingų tonų šilko ir nėrinių akcentais, kad sukurtų ryškų, moterišką efektą.
Kaip dėvėti šį ryškų atspalvį?
Ši žalia nėra pati lengviausia spalva, tačiau ją galima išbandyti skirtingais būdais. Dėvima nuo galvos iki kojų – ar tai būtų suknelė, ar kombinezonas, ar kostiumas – ji suteikia drąsų, modernų siluetą. „Gucci“ tai iliustruoja savo GG kombinezonu, kurio ryškus atspalvis dera su retro kirpimu ir sukuria aštrų, lengvai dėvimą įvaizdį.
Blake Lively neseniai pademonstravo, kaip šį švytintį atspalvį įtraukti į kasdienį stilių. Praėjusį spalį Niujorke įmažinta vilkinti šiaurietišką nėriniuotą suknelę su laisvu megztiniu ir tamsiais aukštakulniais bateliais, ji pademonstravo meistrišką miesto įvaizdį.



Kitas variantas, kuris, ko gero, būtų pats paprasčiausias – yra pritaikyti šį atspalvį nedideliais akcentais, pavyzdžiui, rankine, bateliais, tiesiog palaidine ar paprastu papuošalu. Šį požiūrį puikiai iliustruoja mados namai „Gucci“ su „Jackie“ rankine, kurios atspalvis – būtent šio žalsvumo. Ji pakankamai ryški, kad išryškintų jūsų įvaizdį, bet lengvai derinama su kitais dirbiniais.




Netikėtai žalias atspalvis
Šio atspalvio sugrįžimas nėra atsitiktinis. Tai dalis platesnio judėjimo, kai į madą grįžta drąsios spalvos, skatinamos dviejų jėgų. Iš vienos pusės, tai dabartinė 1990-iesiems ir 2000-iesiems nostalgijos banga.
Tačiau nors unikalus žalios spalvos atspalvis šiandien yra madingas, tai nėra pirmas kartas, kai jis atsiduria mados dėmesio centre. 1997 metais Nicole Kidman per „Oskarų“ teikimo ceremoniją padarė įspūdį vilkėdama žalią „Dior“ atlasinę suknelę, kurią sukūrė Johnas Galliano. Ši suknelė tapo ikoniška ir padėjo žalią spalvą karts nuo karto įtraukti į mados renginių podiumus.
Nuo to laiko ši spalva ne kartą atgimė ir buvo iš naujo atrasta – dabar drąsiai grįžta Chartreuse spalva. Ji ne tik pastebima 2025 metų pavasario-vasaros kolekcijose, bet ir 2025-2026 metų rudens-žiemos kolekcijose, kuriose šį atspalvį jau panaudojo keli dizaineriai. Ilgą laiką laikytas sudėtingu atspalviu, dabar ši spalva užima tvirtą vietą mados padangėje.


