– Visų pirma, būtina pamatuoti blakstienų ilgį. Pridėkite blakstienas prie akies, jei reikia – patrumpinkite blakstienas žirklėmis. Tačiau trumpinkite tik ilgąjį blakstienų kraštą.

– Paimkite dirbtines blakstienas ir suformuokite iš jų „C“ formos raidę, palaikykite kelias sekundes. Taip suteiksite blakstienoms natūralią formą, tai leis blakstienas lengviau priklijuoti.

– Naudokite itin kokybiškus dirbtinių blakstienų klijus. Nerekomenduojama rinktis klijų, kuriuos randate dirbtinių blakstienų pakuotėje. Užtepkite itin ploną sluoksnį klijų ant klijams skirtos linijos, nepamirškite padengti dirbtinių blakstienų linijos pagrindo galiuku.

– Palaukite kelias sekundes, kol blakstienų klijai šiek tiek sutirštės. Taip blakstienas priklijuosite iškart, nes klijai taps lipnūs.

– Stenkitės blakstienas klijuoti kuo arčiau natūralių blakstienų augimo linijos, klijai neturėtų liesti voko odos.

– Priklijavusi blakstienas, prabraukite jas blakstienų tušu. Taip suliesite dirbtines blakstienas su savo blakstienomis, rezultatas atrodys natūraliau.

Jei matosi oda tarp dirbtinių ir tikrų blakstienų, nebijokite – į šią vietą teptuku įtapšnokite juodo šešėlio, kuris blakstienų liniją sulygins.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės