Plaukai visada turėtų būti šukuojami taip, kad atrodytų tvarkingai ir švariai. Specialistai sako, kad idėja kirpti plaukus iki minimalaus ilgio sulaukus 40 metų nebėra aktuali. Šiandien galima rasti bet kokį sprendimą ir patenkinti bet kurios mados atstovės poreikius.

Svarbu tik noras. Papasakosime apie šukuosenas, kurios atjaunins penktąjį dešimtmetį.

Bobas

Ši šukuosena yra optimaliausia 40+ metų amžiui. Ji nereikalauja ypatingos priežiūros ir nereikalauja daug laiko šukuosenai formuoti, todėl ją galima laikyti universalia. Stilistai sako, kad tokio kirpimo pagalba galima pakoreguoti veido ovalą – jo vizualus „ištempimas“ sukuria jauninantį poveikį.

Patrumpintas bobas

Dar vienas stilingas įvaizdis. Šis kirpimas ne tik atjaunina, bet ir sukuria mados pasaulio atstovės įvaizdžiui tam tikrą „šmaikštumą“. Palyginti su ankstesniu variantu, kirptas bobas reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros – kad atrodytų tvarkingai, reikia gražiai išlyginti plaukus ir suformuoti šukuoseną. Tačiau taip išsprendžiama aukštos kaktos problema, nes plaukai ją uždengia.

Kaskados

Tokių kirpimų mada atsirado praėjusio amžiaus septintajame ir aštuntajame dešimtmetyje, tačiau, kaip žinome, mada yra cikliškas reiškinys. Tai puikus būdas paslėpti trūkumus, pavyzdžiui, pernelyg apvalius skruostus ar raukšleles aplink akis. Atrodo labai jaunatviškai ir stilingai, tinka vidutinio ilgio plaukams, nereikalauja ypatingos priežiūros.

Ilgas kaskadinis kirpimas

Šis kirpimas – puiki išeitis toms, kurios pavargo nuo ilgų plaukų, bet nenori kvadratinio kirpimo. Pagrindinis jos privalumas – stilių įvairovė. Priklausomai nuo nuotaikos, galima eksperimentuoti su įvairiais kirpimais, tačiau geriausiai tinka tiesus, pečius siekiantis kirpimas.

Susiję straipsniai
Top naujienos