D. Butkutė neslepia, kad gyventi gražiai yra menas ir tam reikia daug valios bei didelio noro. Tačiau šiandien ji jaučiasi kaip niekada rami ir pasitikinti savimi, rašoma pranešime spaudai.

„Sugebėjimo rūpintis savimi man niekada netrūko, tačiau dabar yra tas laikas, kai dėmesio sau skiriu dar daugiau. Grožis nėra vien fizinis kūnas, tai – mūsų savijauta, energija, mintys, darbai – viskas. Jaučiuosi tarsi gėlės žiedas, kuris tikrai nesiruošia vysti“, – šypsosi žinoma moteris.

Popscenos karaliene tituluojamos atlikėjos atsakymas į klausimą, kaip jai pavyko išsaugoti energiją ir tokią jaunatvišką išvaizdą, tvirtas ir konkretus – reikia mylėti save.

„Svarbiausia – mūsų mintys. Visavertis žmogus visada bus gražus. Žmoguje, kaip ir dainoje, viskas turi derėti – muzika, žodžiai, atlikimas... Dabar aš pati sau esu džiaugsmo šaltinis: artimieji mane myli, turiu žmonių ratą, kuriais galiu besąlygiškai pasitikėti. Džiaugiuosi, kad mano gerbėjai mane palaiko, nes tai mane daro ne tik gražią, bet ir apdovanoja pačiais gražiausiais jausmais“, – savo jaunatviškumo ir geros savijautos paslaptimis dalijosi žinoma moteris.

D. Butkutė neslepia, kad, nors ir paveldėjo gerus genus, tačiau visada rūpinasi savo oda ir daug dėmesio skiria jos priežiūros rutinai, nesvarbu, kur būtų – namuose ar užsienyje per koncertinius turus. Žinoma moteris pripažįsta, kad gyvenime visko yra buvę, tačiau šiandien ji jaučiasi laiminga ir džiaugiasi viskuo, ką turi.

„Nėra žmogaus, kuris nesusidurtų su sunkumais, išbandymais, praradimais ar atradimais, tačiau svarbiausia – rasti savyje valios pakilti. O kai jau priimi sprendimą, atsiranda jėgų ir pačiam keistis, ir iš savo aplinkos pašalinti tai, kas nepatinka ir neteikia džiaugsmo. Sunkiausiais gyvenimo momentais man likimas visada atsiųsdavo gerus žmones, kurie padėdavo viską pakeisti, o kartais net kaip feniksui pakilti iš pelenų.

Vienas iš tokių žmonių, labai prisidedančių prie mano geros savijautos ir pasitikėjimo, – mano brangi gydytoja dermatologė Ilona Sakalauskienė. Jos dėka veidrodis man neprimena mano metų, galiu jaustis taip, kaip jaučiausi būdama trisdešimties“, – atviravo D. Butkutė.

Atlikėja sako, kad dabar ji kaip niekada džiaugiasi atradusi puikų santykį su savo branda ir atvaizdu veidrodyje.

„Medicina šiais laikais žmogui suteikia galimybes ne tik ilgiau gyventi, bet ir pristabdyti laiką ir visavertiškai jaustis savo kūne net ir būnant brandaus amžiaus. Rasti gydytoją dermatologą, kuriam nuoširdžiai rūpėtum, yra labai sunku, tad man labai pasisekė. Estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikos gydytoja Ilona Sakalauskiene pasitikiu ne tik kaip dermatologe, bet ir kaip moterimi, drauge. Su Ilona man labai paprasta – ji visada žino, ko reikia mano odai, kad ji atrodytų puikiai.“

Savo amžiaus moterims atlikėja pataria tiesiog nenurašyti savęs per anksti.

„Nesusitapatinkite su savo metais. Pradėkite viską nuo minčių, kurios įkvepia ir suteikia energijos veikti. Atraskite tai, kas teikia džiaugsmą, malonumą, pažadinkite savo moteriškumą. Viskas prasideda nuo mažų žingsnelių, juk net ir šypsena veidrodyje gali pažadinti prisnūdusią karalienę“, - sako ji.

Aura Šimkienė nuotr.

Ilona Sakalauskienė taip pat džiaugiasi draugyste su D. Butkute ir žavisi ne tik jos jaunatviška energija, stiliaus pojūčiu, bet ir nuoseklumu bei lojalumu.

„Kai ji pas mus apsilanko, visas kolektyvas užsikrečia gera nuotaika ir optimizmu. Toks žmogus niekada nepasens. Manau, kad Džordana reikli ne tik savo odai, bet ir viskam, kas ją supa, todėl tai, kad ji pasirinko mane, labai motyvuoja“, – sako gydytoja.

Ką ji patartų moterims, kurios nori atrodyti taip, kaip D. Butkutė? I. Sakalauskienė tik šypteli – pasak jos, svarbiausia – ne procedūrų skaičius, o kokybė ir tai, kad kiekviena iš jų būtų atlikta tikslingai, atsižvelgiant į konkrečią problemą.

„Procedūrų ir vizitų skaičius priklauso nuo gyvenimo būdo ir lūkesčių, finansinių galimybių. Kalbėdama apie bet kurią moterį, pirmiausia mėgstu įsižiūrėti į veido bruožus, stilių, pajausti charakterį, kad galėčiau pasiūlyti labiausiai tinkamas procedūras, atitinkančias lūkesčius, išryškinti tam tikrus bruožus. Na, o imtis kokių nors procedūrų reikėtų tada, kai jau ima kažkas erzinti arba moteris jaučiasi jaunesnė, nei mato save veidrodyje. Mano kabinete lankosi labai įvairaus amžiaus moterys – vyriausiai pacientei 92 metai“, – sako gydytoja.

Pasak gydytojos dermatologės, skirtinguose amžiaus tarpsniuose vyrauja kitokios problemos, skiriasi pacienčių norai ir poreikiai.

„Jaunesnio amžiaus klientėms pakanka odos kokybę gerinančių procedūrų, kurios veikia prevenciškai ir neleidžia odai anksčiau laiko pasenti. Tai gali būti ir trombocitais praturtintos plazmos, hialurono rūgšties, gintaro rūgšties, peptidų injekcijos.

Kai kurias jaunesnio amžiaus pacientes vargina bėrimai, kartais po jų likę randeliai, pigmentinės dėmės, todėl prireikia ir odos reljefą gerinančių procedūrų frakciniu lazeriu ar mikroadatinės radiodažnio terapijos. Vėliau ima ryškėti mimikos raukšlės, joms sumažinti ar pašalinti pasitelkiamos botulino toksino injekcijos. Kai ima glebti audiniai dėl kaulinio audinio ir veido riebalų nykimo, pasitelkiamos injekcinių ir lazerinių procedūrų kombinacijos stipriausiam rezultatui gauti“, – teigia ji.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)