Pavasario ir vasaros sezoną manikiūro tendencijose pastebėsite skirtingas stilistines kryptis: nuo minimalizmo, laiko patikrintos klasikos, popstiliaus užuominų iki ryškių spalvų sugrįžimo. Viena naujausių tendencijų – nagų puošyba vaisių akcentais ar jų įkvėptais spalviniais deriniais. Tai gali būti arbūzo žalios ir rausvos derinys, citrinų geltonis ir oranžiniai apelsinų akcentai arba nagai, puošti mažais citrinų piešiniais.

Tarp populiariausių laikosi spalvotas prancūziškas manikiūras, kai klasikinį keičia ryškiai nulakuoti nagų galiukai. Kartais derinamos dvi sodrios spalvos, pavyzdžiui, fuksijų rožinė ir šviesesnė rausva. Kartais nago plokštelė lakuojama „nude“ atspalviu, o ryškiu akcentu tampa tik galiukas.

Atkreipkite dėmesį ir į nagų dekorą išpieštais gėlių žiedais, madingos ir mažos spalvotos gėlės, ir santūresnės ramunėlės. Jei nuo... iki... gėlėmis išpiešti nagai atrodo per drąsiai, rinkitės akcentus tik ant vieno ar poros pirštų, o kitus lakuokite viena spalva.

Iš manikiūro tendencijų jau ne pirmą sezoną nesitraukia susiliejančių spalvų „ombre“ efektas. Tačiau keičiasi madingi spalvų deriniai. Šįmet vyrauja pasteliniai tonai, tokie kaip levandų violetinė ir žydra, violetinės ir persikų derinys arba balkšva ir „baby pink“.

Pasisemkite idėjų vasariškam manikiūrui:

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės