Olimpiečiai

Diana Zagainova

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 24

Rungtis Trišuolis

Planuojama vieta 12-16

Andrius Gudžius

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 30

Rungtis Disko metimas

Planuojama vieta 1-8

Edis Matusevičius

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 25

Rungtis Ieties metimas

Planuojama vieta 8-16

Brigita Virbalytė

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 36

Rungtis 20 km sp. ėjimas

Planuojama vieta 6-12

Arturas Mastianica

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 28

Rungtis 50 km sp. ėjimas

Planuojama vieta 16-24

Marius Žiūkas

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 36

Rungtis 20 km sp. ėjimas

Planuojama vieta 18-24

Liveta Jasiūnaitė

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 26

Rungtis Ieties metimas

Planuojama vieta 8-16

Adrijus Glebauskas

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 26

Rungtis Šuolis į aukštį

Planuojama vieta 12-18

Airinė Palšytė

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 28

Rungtis Šuolis į aukštį

Planuojama vieta 6-14

Agnė Šerkšnienė

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 33

Rungtis 400 m bėgimas

Planuojama vieta 8-20

Gediminas Truskauskas

Sporto šaka Lengvoji atletika

Amžius 23

Rungtis 200 m bėgimas

Planuojama vieta ?

Danas Rapšys

Sporto šaka Plaukimas

Amžius 26

Rungtis 200 m ir 400 m l.stiliumi, 200 m kompl.būdu, 4×100 m kompl. Estafetė

Planuojama vieta 3-8, 10-16

Deividas Margevičius

Sporto šaka Plaukimas

Amžius 26

Rungtis 4×100 m kompl. estafetė

Planuojama vieta 10-16

Andrius Šidlauskas

Sporto šaka Plaukimas

Amžius 24

Rungtis 100 m ir 200 m krūtine, 4×100 m kompl. Estafetė

Planuojama vieta 10-16

Simonas Bilis

Sporto šaka Plaukimas

Amžius 27

Rungtis 4×100 m kompl. estafetė

Planuojama vieta 10-16

Giedrius Titenis

Sporto šaka Plaukimas

Amžius 31

Rungtis 100 m krūtine

Planuojama vieta 12-16

Kotryna Teterevkova

Sporto šaka Plaukimas

Amžius 19

Rungtis 100 m ir 200 m krūtine

Planuojama vieta 16-24

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė

Sporto šaka Šiuolaikinė penkiakovė

Amžius 37

Rungtis

Planuojama vieta 3-12

Gintarė Venčkauskaitė

Sporto šaka Šiuolaikinė penkiakovė

Amžius 28

Rungtis

Planuojama vieta 3-12

Justinas Kinderis

Sporto šaka Šiuolaikinė penkiakovė

Amžius 34

Rungtis

Planuojama vieta 3-12

Viktorija Andrulytė

Sporto šaka Buriavimas

Amžius 29

Rungtis „Laser Radial“ klasė

Planuojama vieta 1-8

Juozas Bernotas

Sporto šaka Burlenčių sportas

Amžius 32

Rungtis RS:X klasė

Planuojama vieta 8-12

Mindaugas Griškonis

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 35

Rungtis Vienvietė valtis

Planuojama vieta 1-7

Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 32, 27

Rungtis Porinė dvivietė valtis

Planuojama vieta 1-7

Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 27, 32

Rungtis Porinė dvivietė valtis

Planuojama vieta 3-8

Armandas Kelmelis

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 23

Rungtis Porinė keturvietė

Planuojama vieta 1-6

Dominykas Jančionis

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 28

Rungtis Porinė keturvietė

Planuojama vieta 1-6

Dovydas Nemeravičius

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 24

Rungtis Porinė keturvietė

Planuojama vieta 1-6

Giedrius Bieliauskas

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 24

Rungtis Porinė keturvietė

Planuojama vieta 1-6

Martynas Džiaugys

Sporto šaka Irklavimas

Amžius 34

Rungtis Porinė keturvietė

Planuojama vieta 1-6

Mindaugas Maldonis

Sporto šaka Baidarių ir kanojų irklavimas

Amžius 30

Rungtis Vienviečių baid. 200 m rungtis

Planuojama vieta 9-14

Robertas Tvorogalas

Sporto šaka Sportinė gimnastika

Amžius 26

Rungtis

Planuojama vieta 36-44 d. / 8-16a/pr.

Rasa Leleivytė

Sporto šaka Moterų dviračių plento grupinės lenktynės

Amžius 32

Rungtis

Planuojama vieta 8-20

Evaldas Šiškevičius

Sporto šaka Vyrų dviračių plento grupinės lenktynės

Amžius 32

Rungtis

Planuojama vieta 12-24

Simona Krupeckaitė

Sporto šaka Dviračių trekas

Amžius 38

Rungtis Komandinis sprintas ir asmeninės sprinto bei keirino rungtys

Planuojama vieta 4-8

Miglė Marozaitė

Sporto šaka Dviračių trekas

Amžius 25

Rungtis Komandinis sprintas ir asmeninės sprinto bei keirino rungtys

Planuojama vieta 4-8

Mantas Knystautas

Sporto šaka Graikų-romėnų imtynės

Amžius 27

Rungtis Svorio kategorija iki 130 kg

Planuojama vieta 5-12

Karolis Girulis

Sporto šaka Šaudymas

Amžius 34

Rungtis Kulkinio šautuvo iš 50 m, orinio šautuvo iš 10 m

Planuojama vieta 14-20

Arnas Šidiškis

Sporto šaka Sunkioji atletika

Amžius 31

Rungtis Svorio kategorija iki 109 kg

Planuojama vieta 6-12

Sandra Jablonskytė

Sporto šaka Dziudo

Amžius 29

Rungtis Svorio kategorija virš 78 kg

Planuojama vieta 3-8