Aštuntfinalio mačai neapsiėjo be staigmenų - japonė Misaki Doi 6:4, 4:6, 7:6 (7:3) iš tolesnių varžybų eliminavo ketvirtąją raketę Su-Wei Hsieh iš Taivano, o gruzinė Anna Tatišvili 4:6, 6:3, 6:2 įveikė penktąją pagal skirstymą rumunę Monicą Niculescu.

Kitos dvi likusios pirmojo aštuntuko žaidėjos iškovojo pergales: trečiąjį reitingą turinti prancūzė Alize Cornet 6:3, 6:4 nugalėjo lenkę Magdą Linettę, o septintoji pagal reitingą Chanelle Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos 2:6, 6:3, 6:4 privertė pasiduoti amerikietę Shelby Rogers.

Kitų aštuntfinalio mačų rezultatai:

Eugenie Bouchard (Kanada) - Camila Giorgi (Italija) 6:3, 6:0;

Flavia Pennetta (Italija) - Maria Teresa Torro (Ispanija) 6:2, 6:3;

Lucie Hradečka (Čekija) - Lauren Davis (JAV) 6:2, 6:2;

Johanna Larsson (Švedija) - Virginie Razzano (Prancūzija) 6:3, 6:3.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Belgijos sostinėje tęsiasi WTA serijos „Brussels Open“ tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 690 tūkst. JAV dolerių.

Pirmosiomis vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyvėmis tapo dvi amerikietės, kinės bei šveicarė, trečiadienį sėkmingai įveikusios aštuntfinalio barjerą.

Zheng Jie (Kinija) - 1-Caroline Wozniacki (Danija) 6:2, 6:4;

4-Sloane Stephens (JAV) - Zhang Shuai (Kinija) 6:4, 6:0;

7-Varvara Lepchenko (JAV) - Jelena Baltača (D. Britanija) 6:2, 6:0;

8-Peng Shuai (Kinija) - Olga Govorcova (Baltarusija) 4:6, 7:6 (7:4), 7:6 (7:4);

Romina Oprandi (Šveicarija) - 6-Julia Goerges (Vokietija) 6:3 - vokietės trauma.

Paskutiniuose vienetų varžybų šešioliktfinalio mačuose penktoji raketė belgė Kirsten Flipkens 6:4, 1:6, 6:2 nugalėjo amerikietę Madison Keys, o šveicarė Romina Oprandi 6:2, 6:2 sutriuškino kitą JAV tenisininkę Melanie Oudin.

Vienetų varžybų nugalėtojai be pagrindinio prizo atiteks ir 107 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų.