Tai buvo ketvirtasis Prancūzijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras per visą karjerą – po pergalių Vengrijoje (2008), Austrijoje (2012) bei pernai gimtinėje.

Kartu su pagrindiniu prizu 24-erių metų A.Cornet atiteko 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 WTA reitingo taškų.

22-ejų metų C.Giorgi tenkinosi 21 400 dolerių piniginiu prizu ir 180 WTA klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo ukrainietės Julija Beygelzimer poroje su Olga Savčiuk, finale 6:4, 5:7, 10:7 privertusios pasiduoti favorites – čekę Klarą Koukalovą bei rumunę Monicą Niculescu.

WTA serijos „BNP Paribas Katowice Open“ moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė 250 tūkst. dolerių.

WTA turnyrą Kolumbijos sostinėje laimėjo irgi prancūzė

Kolumbijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos tarptautinio „Claro Open Colsanitas“ moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo penktoji raketė prancūzė Caroline Garcia, finale 6:3, 6:4 įveikusi nugalėtojos titulą praradusią bei favorite laikytą serbę Jeleną Jankovič.

Tai buvo pirmasis Prancūzijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras per visą karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu 20-metei C.Garciai atiteko 43 tūkst. JAV dolerių čekis ir 280 WTA klasifikacijos taškų.

29-erių J. Jankovič buvo priversta tenkintis 21 400 dolerių piniginiu prizu bei 180 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo ispanė Lara Arruabarrena poroje su prancūze C. Garcia, finale 7:6 (7:5), 6:4 įveikusios favorites – amerikietę Vanią King bei Chanellę Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos.

WTA serijos tarptautinio „Claro Open Colsanitas“ moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė 250 tūkst. dolerių.

ATP turnyro JAV finale triumfavo F. Verdasco

JAV pasibaigusio ATP serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro „Fayez Sarofim & Co. U.S. Men's Clay Court Championship“ vienetų varžybas laimėjo ketvirtoji raketė Fernando Verdasco, finale per 1 valandą ir 52 minutes trijuose setuose – 6:3, 7:6 (7:4) – įveikęs trečiąjį pagal reitingą tautietį Nicolasą Almagro.

Tai buvo pirmasis Ispanijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras nuo 2010 metų. Iki šio triumfo Hjustone jis šešiuose turnyruose iškopė į finalus, tačiau kaskart pralaimėdavo.

Be pagrindinio prizo 30-mečiui F. Verdasco atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 85,9 tūkst. JAV dolerių čekis.

28-erių metų N. Almagro, kuris praėjusių metų šio turnyro finale pralaimėjo amerikiečiui Johnui Isneriui, laimikis – 45 245 dolerių piniginis prizas ir 150 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo favoritais laikyti dvyniai amerikiečiai Bobas ir Mike'as Bryanai, kurie finale 4:6, 6:4, 11:9 privertė pasiduoti antrąją pagal skirstymą porą iš Ispanijos – Davidą Marrero bei F. Verdasco.

„Fayez Sarofim & Co. U.S. Men's Clay Court Championship“ teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 474 tūkst. dolerių.