Pergalių seriją pratęsė nugalėtojo titulą ginantis bei favoritu laikomas japonas Kei Nishikoris. penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje Japonijos tenisininkas 3:6, 6:3, 6:2 įveikė rusą Aleksą Bogomolovą ir pateko į pusfinalį.

Kituose ketvirtfinalio mačuose ketvirtas pagal skirstymą taivanietis Lu Yen-Hsunas 6:1, 6:4 nepaliko vilčių JAV atstovui Alexui Kuznecovui, kroatas Ivo Karlovičius 7:6 (7:4), 6:7 (3:7), 6:3 įveikė amerikietį Jacką Socką, o dar vieną JAV tenisininkas Michaellas Russellas 6:3, 7:6 (8:6) nugalėjo trečiąjį reitingą turėjusį australą Lleytoną Hewittą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojas gaus 250 ATP reitingo taškų ir 103,1 tūkst. JAV dolerių čekį.

Buenos Airių vyrų teniso turnyro vienetų varžybų pusfinalyje – visi keturi pajėgiausi turnyro žaidėjai

Argentinos sostinėje tęsiasi ATP serijos „Copa Claro“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 489 tūkst. JAV dolerių.

Penktadienį sužaisti vienetų varžybų ketvirtfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo ir į pusfinalį pateko visi keturi pajėgiausi turnyro žaidėjai: paskutiniuosius dvejos metus Buenos Airėse triumfavęs ir šiemet pirmąjį reitingą turintis ispanas Davidas Ferreras, antroji raketė italas Fabio Fogninis, trečias pagal skirstymą 2009-aisiais metais šį turnyrą laimėjęs ispanas Tommy's Robredo ir ketvirtas pagal reitingą ispanas Nocilas Almagro, šventęs pergalę Argentinos sostinėje 2011-aisiais.

1-David Ferrer (Ispanija) – Albert Ramos (Ispanija) 6:1, 6:2;
2-Fabio Fognini (Italija) – Pablo Andujar (Ispanija) 6:4, 6:3;
3-Tommy Robredo (Ispanija) – 6-Robin Haase (Olandija) 6:1, 2:0 (olando trauma);
4-Nicolas Almagro (Ispanija) – 8-Jeremy Chardy (Prancūzija) 7:6 (9:7), 6:3.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 84 060 dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.