S. Wawrinka aštuntfinalyje iš tolesnės kovos eliminavo devynioliktą pagal skirstymą Ispanijos tenisininką Feliciano Lopezą - 7:6 (7:5), 7:6 (9:7), 6:3.

Kitame Milošas Raoničius iš Kanados 4:6, 6:1, 7:6 (7:4), 6:3 nugalėjo japoną Kei Nishikori.

Vakaro varžybose pirma pasaulio ir turnyro raketė 28-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis po keturių setų kovos 6:7 (5:7), 7:5, 6:7 (5:7), 3:6 pralaimėjo 19-mečiui Nickui Kyrgiosui iš Australijos, kuris ATP reitinge užima vos 144-ą vietą.

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje trečia raketė rumunė Simona Halep 6:3, 6:0 sutriuškino Zariną Diyas iš Kazachstano bei ketvirtfinalyje žais su devyniolika pagal reitingą vokiete Sabine Lisicki, kuri 6:3, 3:6, 6:4 privertė pasiduoti kitą Kazachstano tenisininkę Jaroslavą Švedovą.

Moterų vienetų aštuntfinalio mače devinta pagal skirstymą vokietė Angelique Kerber 7:6 (7:4), 4:6, 6:4 įveikė 2004 metais šį turnyrą laimėjusią ir 2011-ais finale žaidusią penktą raketę rusę Mariją Šarapovą.

Pirmą moterų vienetų pusfinalio dalyve antradienį tapo 23-čia pagal reitingą čekė Lucie Šafaržova ketvirtfinalyje 6:3, 6:1 sutriuškinusi 22-ą pagal skirstymą rusę Jekateriną Makarovą.

Čekė Petra Kvitova po dviejų setų kovos rezultatu 6:1, 7:5 laimėjo prieš tautietę Barborą Zahlavovą-Strycovą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)