Vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo rusė, dvi japonės, rumunė, Kazachstano tenisininkė bei trys korto šeimininkės.

Taylor Townsend (JAV) – Julia Goerges (Vokietija) 3:6, 6:2, 6:3;
Vania King (JAV) – Francoise Abanda (Kanada) 6:2, 6:0.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 43 tūkst. JAV dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Korto šeimininkų pergalės ATP serijos vyrų teniso turnyre Vašingtone

JAV sostinėje pirmadienį prasidėjo ATP serijos tarptautinis „Citi Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų foną sudaro beveik 1,4 mln. JAV dolerių.

Vienetų varžybų pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyviais tapo rusas, slovakas, du australai, tunisietis, prancūzas bei keturi korto šeimininkai.

Robby Ginepri (JAV) - Alejandro Falla (Kolumbija) 6:4, 6:2;
Tim Smyczek (JAV) - Alex Kuznetsov (JAV) 6:3, 6:0.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP reitingo taškų bei 316 400 dolerių čekis.

Austrijoje įsibėgėja ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras

Austrijoje tęsiasi ATP serijos tarptautinis „bet-at-home Cup Kitzbühel“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426 605 eurai.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje penktoji raketė austras Dominicas Thiemas 7:6 (7:4), 3:6, 7:5 privertė pasiduoti brazilą Joao Souzą, čekas Jiržis Vesely 6:4, 6:4 įveikė vokietį Janą-Lennardą Struffą, o ispanas Pere Riba iš tolesnės kovos eliminavo kitą Vokietijos tenisininką Dustiną Browną – 7:6 (8:6), 7:5.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Paaiškėjo pirmosios moterų teniso turnyro Kalifornijos valstijoje aštuntfinalio dalyvės

Kalifornijos valstijoje prasidėjo WTA serijos „Bank of the West Classic“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 710 tūkst. JAV dolerių.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje aštuntoji raketė vokietė Andrea Petkovič 6:1, 6:4 nugalėjo kroatę Ajlą Tomljanovič, japonė Naomi Osaka 4:6, 7:6 (9:7), 7:5 privertė pasiduoti australę Samanthą Stosur, o čekė Karolina Pliskova 6:1, 6:3 sutriuškino Japonijos tenisininkę Kimiko Date-Krumm.

Pirmadienį vienetų varžybų šešioliktfinalio etapą sėkmingai įveikė ir trys korto šeimininkės. Coco Vandeweghe 6:2, 7:5 įveikė tautietę Kristie Ahn, Varvara Lepchenko 6:4, 6:3 nugalėjo prancūzę Carolinę Garcią, o Sachia Vickery 6:1, 6:2 sutriuškino kinę Zhang Shuai.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 WTA reitingo taškų ir 120 tūkst. dolerių čekis.