Serbijos tenisininkas po atkaklios ir permainingos penkių setų kovos 2:6; 7:6 (7:4); 3:6; 6:3; 6:4 palaužė šveicaro Stanislaso Wawrinkos pasipriešinimą (ATP-9).

Finale N. Djokovičiaus laukia akistata su ispanu Rafaeliu Nadaliu (ATP-2), kuris antrame pusfinalyje per 2 valandas ir 21 minutę rezultatu 6:4; 7:6 (7:1); 6:2 įveikė Prancūzijos tenisininką Richard'ą Gasquet (ATP-5).

Moterų varžybų finale susitiks pirmą vietą WTA reitinge užimanti ir nugalėtojos titulą amerikietė Serena Williams bei antra pasaulio raketė baltarusė Viktorija Azarenka.

Kartu su pagrindiniais prizais moterų bei vyrų vienetų varžybų nugalėtojai gaus po 2000 atitinkamai WTA ir ATP reitingo taškų bei po 2,6 mln. JAV dolerių čekį.

Penktadienį paaiškėjo ir pirmieji atvirųjų JAV pirmenybių čempionai - jais tapo čekė Andrea Hlavačkova bei baltarusis Maksas Mirnas. Septintąjį reitingą mišrių dvejetų varžybose turėjęs duetas finale 7:6 (7:5), 6:3 nugalėjo amerikietę Abigail Spears ir meksikietį Santiago Gonzalezą.

Moterų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo penktos pagal reitingą čekės Andrea Hlavačkova ir Lucie Hradečka, kurios šeštadienį finale 6:7 (4:7), 6:1, 6:4 įveikė aštuntą porą iš Australijos - Ashleigh Barty ir Casey Dellacquą.

Kartu su pagrindiniu prizu dvejetų varžybų nugalėtojams atiteko ir 460 tūkst. dolerių čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)