Ketvirtadienį pirmame A grupės trečio turo mače Ukrainos tenisininkai 2:1 įveikė Australijos (Gold) duetą ir į šio turnyro finalą pateko po 21-erių metų.

Bendrą pergalę ukrainiečiams garantavo laimėti vienetų susitikimai, kuriuose Elina Svitolina 6:3, 6:3 nugalėjo Jarmilą Wolfę ir Aleksandras Dolgopolovas 4:6, 6:3, 6:4 įveikė Lleytoną Hewittą.

Jau nieko nelėmusiame dvejetų mače J. Wolfes ir L. Hewitto duetas 3:6, 7:5, 10:5 palaužė E. Svitolinos ir A. Dolgopolovo poros pasipriešinimą.

Vienintelį kartą finale žaidę ukrainiečiai 1995 metais 0:2 pralaimėjo Vokietijos komandai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis):

1.Ukraina306:3
2.Čekija114:2
3.Australija (Gold)124:5
4.JAV021:5

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis):

1.Australija (Green)205:1
2.Didžioji Britanija113:3
3.Vokietija112:4
4.Prancūzija022:4

Turnyro finale dėl pagrindinio prizo kovos grupių nugalėtojai. 2015 metais šį turnyrą Australijoje pirmą kartą varžybų istorijoje laimėjo Lenkijos komanda, finale 2:1 nugalėjusi šešiskart turnyro čempionus JAV tenisininkus.