Pergales moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko visos trys likusios pirmojo ketvertuko žaidėjos: paskutinių dviejų turnyrų finaluose žaidusi bei favorite šiemet laikoma ispanė Carla Suarez Navarro, 6:0, 6:0 nepalikusi vilčių čekei Barborai Zahlavovai Strycovai, antrą reitingą turinti kanadietė Eugenie Bouchard, 6:4, 6:2 nugalėjusi Jaroslavą Švedovą iš Kazachstano, bei ketvirtoji pagal skirstymą italė Roberta Vinci, 6:0, 6:2 nesunkiai įrodžiusi savo pranašumą prieš belgę Yaniną Wickmayer.

Nepasisekė 2012 metais šį turnyrą laimėjusiai penktai raketei estei Kaiai Kanepi, kuri aštuntfinalyje 4:6, 5:7 nusileido rumunei Irinai Begu ir pasitraukė iš varžybų.

Kiti rezultatai:

Timea Bacsinszky (Šveicarija) – Ons Jabeur (Tunisas) 7:5, 6:0;
Jlena Vesnina (Rusija)Bojana Jovanovski (Serbija) 5:7, 7:5, 7:6 (9:7);
Svetlana Kuznecova (Rusija) - Maria-Teresa Torro-Flor (Ispanija) 5:7, 6:4, 6:1;
Polona Hercog (Slovėnija)Lucie Šafaržova (Čekija) 6:3, 4:6, 6:2.

Moterų vienetų varžybas laimėjusiai tenisininkei be pagrindinio prizo atiteks ir 260 WTA reitingo taškų bei 34 677 eurų čekis.

Vyrų vienetų varžybose pirmaisiais ketvirtfinalio dalyviais tapo ispanai – trečias pagal skirstymą Marcelas Granollersas, 3:6, 7:6 (7:5), 6:2 palaužęs tėvynainio Alberto Montaneso pasipriešinimą, ir Danielis Gimeno-Traveras, 6:3, 7:6 (7:2) įveikęs portugalą Rui Machado.

Paskutiniajame šešioliktfinalio mače portugalas Gastao Elias 6:4, 6:3 nugalėjo italą Filippo Volandrį.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojas be pagrindinio prizo savo sąskaitą papildys 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų.