17-a Didžiojo kirčio serijos turnyrų laimėjęs 33-jų metų Šveicarijos tenisininkas per 1 valandą ir 36 minutes 6:3, 7:6 (13:11) įveikė trečią pagal reitingą urugvajietį Pablo Cuevasą bei laimėjo trečiąjį šiemet bei 85-ą karjeroje ATP serijos turnyrą.

Nepralaimėjusiam Stambule nė vieno seto R. Federeriui be pagrindinio prizo atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų bei 80 tūkst. eurų čekis.

Dvejetų varžybas taip pat laimėjo staigmeną pateikęs moldavo Radu Alboto ir serbo Dušano Lajovičiaus duetas, finale 6:4, 7:6 (7:2) įveikęs favoritais laikytus švedą Robertą Lindstedtą ir austrą Jurgeną Melzerį.

Tuo metu Portugalijoje baigėsi ATP serijos vyrų teniso turnyras „Millennium Estoril Open“, kurio prizų fondą sudarė 439 405 eurai.

Vienetų varžybų nugalėtoju tik trečiuoju bandymu tapo penktas pagal skirstymą prancūzas Richardas Gasquet. 2007 ir 2012 metais šio turnyro finale nesėkmes patyręs Prancūzijos tenisininkas sekmadienį lemiamoje dvikovoje per 65 minutes 6:3, 6:2 nugalėjo septintą reitingą turėjusį australą Nicką Kyrgiosą ir nukėlė jo viltis laimėti pirmąjį karjeroje ATP serijos turnyrą vėlesniam laikui.

Laimėjęs 12-ą karjeroje ATP serijos turnyrą ir pirmąjį nuo 2010 metų ant grunto R. Gasquet kartu su pagrindiniu prizu gavo ir 250 ATP reitingo taškų bei 80 tūkst. eurų čekį.

Dvejetų varžybose triumfavo favoritais laikyti ispanai Marcas Lopezas ir Davidas Marrero, finale vos per 47 minutes 6:1, 6:4 susitvarkę su antrąja turnyro pora filipiniečiu Treatu Huey ir amerikiečiu Scottu Lipsky.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)