Turnyre puikiai sekasi Vilniaus teniso akademijos auklėtiniui 15-mečiui Robertui Wrzesinskiui. Septintasis pagal skirstymą turnyre Vilnietis jau įveikė tris turnyro ratus ir rytoj žais pusfinalio mačą. Pirmajame rate Robertas nesunkiai rezultatu 6:2, 6:1 įveikė Šveicarijos tenisininką, antrajame po trijų setų kovos 6:7 (3:7), 6:3, 6:2 nugalėjo svečią iš Rusijos, o ketvirtfinalio mače, rezultatu 6:4, 6:3 palaužė šiauliečio Tomo Vaišės pasipriešinimą.

Pusfinalyje Vilniaus teniso akademijos atstovas susitiks su baltarusiu Aleksandru Liaolenka, kuris ketvirtfinalyje nugalėjo kitą Šiaulių tenisininką Gvidą Motuzą.

R. Wrezinskis – vienintelis lietuvis likęs kovoti dėl čempiono titulo. Ketvirtfinalyje merginų grupėje suklupo dar viena Vilniaus teniso akademijos sportininkė Gabija Drūteikaitė bei Balžeko teniso mokyklos auklėtinė Auksė Mačiulaitytė.

Tarptautinio „Tennis Europe“ turnyro Šiauliuose pusfinaliai vyks rytoj. Vasarą analogiškame turnyre Vilniuje R. Wrezinskis iškovojo antrąją vietą.