Sekmadienį turnyro finale 25-erių metų slovakas vos per 1 valandą ir 16 minučių 6:2, 6:2 nugalėjo pirmą kartą ATP serijos turnyrų finale žaidusį 29-erių ispaną Danielį Gimeno-Traverą.

Laimėjusiam pirmąjį šį sezoną ir trečiąjį karjeroje ATP serijos turnyrą M. Kližanui be pagrindinio prizo atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 80 tūkst. eurų čekis.

Moterų teniso turnyro Lenkijoje vienetų varžybas laimėjo 19-metė slovakė

Lenkijoje vykusio WTA serijos tarptautinio „Katowice Open“ moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 19-metė slovakė Anna Karolina Schmiedlova.

Tik antrą kartą į WTA serijos turnyrų finalą patekusi aštuntoji pagal skirstymą slovakė sekmadienį lemiamoje dvikovoje per pusantros valandos 6:4, 6:3 įveikė trečią reitingą turėjusią italę Camilą Giorgi, kuri šio turnyro finalinį susitikimą pralaimėjo jau antrus metus iš eilės.

Laimėjusi pirmąjį karjeroje WTA serijos turnyrą Anna Karolina Schmiedlova kartu su pagrindiniu prizu gavo 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų ir 43 tūkst. dolerių čekį.

Dvejetų varžybose triumfavo belgės Ysaline's Bonaventure's ir olandės Demi Schuurs duetas, finale 7:5, 4:6, 10:6 įveikęs itales Gioią Barbieri ir Karin Knapp.