Vaikinų vienetų turnyro čempionu tapo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Julius Adomavičius, finale 6:2, 6:1 sutriuškinęs rusą Ivaną Kazakovą. Vaikinų dvejetų turnyro nugalėtojais tapo Ignas Čipkus ir Matas Vasiliauskas. Turnyro finale jie 3:6, 6:3, 10:6 įveikė Matą Bružą ir Tadą Štreimikį.

Merginų varžybose dominavo Vilniuje įsikūrusios „Alatus“ teniso akademijos sportininkė Alisa Gaivoronskytė. Vienetų turnyro finale ji 6:3, 6:0 privertė pasiduoti latvę Laurą Slisanę, o lemiame dvejetų turnyro mače, kartu su baltaruse Vlada Zvereva, 4:6, 6:0, 10:5 įveikė Latvijos tenisininkes Anną Jakovlevą ir Stefaniją Poliščiuk.

Varžybas organizavusios Šiaulių teniso mokyklos direktorius Mindaugas Šerepka sako besidžiaugiantis jaunųjų Lietuvos tenisininkų pasirodymu.

„Tai pirmas kartas mūsų turnyro istorijoje, kai visuose keturiuose turnyruose nugalėtojais tapo Lietuvos tenisininkai. Man belieka palinkėti visiems mūsų čempionams dar daugiau pergalių ir dar intensyvesnio darbo treniruotėse.“