Trečiadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtoji raketė čekė Lucie Šafaržova 7:6 (7:4), 6:2 nugalėjo kroatę Ajlą Tomljanovič, o penktoji pagal reitingą korto šeimininkė Svetlana Kuznecova 3:6, 6:3, 6:3 privertė pasiduoti ukrainietę Kateryną Kozlovą.

Įtikinamą pergalę vienetų varžybų šešioliktfinalyje iškovojo bei aštuntfinalio dalyve tapo amerikietė Alison Riske, 6:1, 6:2 sutriuškinusi rusę Dariją Kasatkiną.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 120 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų.

Ispanas bei italas – pirmieji ketvirtfinalio dalyviai

Rusijos sostinėje tęsiasi ATP serijos „Kremlin Cup by Bank of Moscow“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 776 620 JAV dolerių.

Pirmaisiais vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviais tapo penktoji raketė ispanas Roberto Bautista, kuris trečiadienį aštuntfinalyje 7:6 (7:5), 7:6 (7:4) privertė pasiduoti australą Samuelį Grothą, bei aštuntas pagal reitingą italas Andreas Seppi, iš tolesnės kovos eliminavęs kroatą Ivaną Dodigą – 7:5, 7:6 (7:3).

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje šeštas pagal skirstymą ispanas Tommy' Robredo trečiadienį 7:6 (8:6), 6:4 įveikė serbą Pedžą Krštiną, o 2009 metų šio turnyro nugalėtojas septintoji raketė rusas Michailas Južnas 6:3, 6:4 nugalėjo tautietį Viktorą Baludą.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 140 750 dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!