Dvikova truko dvi valandas ir vieną minutę.

Rezultatas

Roberto Bautista-Agut (Ispanija) - Ričardas Berankis (Lietuva) - 6:7 (3:7), 3:6, 1:6.

Taškai po pirmo padavimo: 44/56, 79 proc. - 27/45, 60 proc.;
Taškai po antro padavimo: 14/33, 42 proc. - 30/58, 52 proc.

Pirmame kvalifikacijos rate tryliktą reitingą turintis R. Berankis įveikė 25-erių metų prancūzą Fabrice'ą Martiną rezultatu 6:4, 6:4, o R. Bautista-Agutas tokiu pačiu santykiu 6:4, 6:4 nugalėjo 24-erių metų australą Michaelį Looką.

R. Bautista-Agutas trečiame atrankos ture jėgas išmėgins su 29-erių metų brazilu Andre Ghemu (ATP-303), kuris laimėjo prieš kanadietį Pierre'ą-Ludovicą Duclosą (ATP-247) 6:7 (3:7), 6:3, 6:4.

Bendrą atviro Australijos teniso čempionato prizų fondą sudaro 25 milijonai Australijos dolerių, o vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2,2 mln. dolerių čekis bei 2000 ATP arba WTA reitingo taškų.

Į antrą kvalifikacinį ratą patekęs R. Berankis užsitikrino 8 ATP reitingo taškus ir 5710 Australijos dolerių čekį. Praėjusiais metais šiame turnyre R. Berankis suklupo tik trečiame rate ir iškovojo 90 ATP reitingo taškų.

Kitas Lietuvos tenisininkas, 197-ą vietą ATP reitinge užimantis 20-metis Laurynas Grigelis, dar trečiadienį pirmame kvalifikacinių varžybų rate 7:5, 3:6, 2:6 nusileido 26-erių metų rusui Konstantinui Kravčiukui, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje yra 185-as, ir tenkinosi 2860 dolerių čekiu.