Kartu su pagrindiniu prizu favoritu laikytam 27-erių metų Ispanijos tenisininkui atiteko 316 400 dolerių čekis bei 500 ATP reitingo taškų.

Pagal laimėtų turnyrų skaičių R. Nadalis pasivijo septintąjį sąraše argentinietį Guillermo Vilasą bei dviem titulais atsilieka nuo penktąją poziciją besidalijančių švedo Bjorno Borg ir amerikiečio Pete'o Sampraso.

Šiame sezone ispanas kortuose laimėjo 16 mačų iš 17 galimų, o vienintelį mačą šveicarui Stanislasui Wawrinkai pralaimėjo atvirojo Australijos teniso čempionato finale.

25-erų metų A. Dolgopolovas tenkinosi 142 650 dolerių piniginiu prizu bei 300 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo Kolumbijos tenisininkai Juanas Sebastianas Cabalis bei Robertas Farahas, finale 6:4, 6:2 privertę pasiduoti antrąją porą – ispaną Davidą Marrero ir brazilą Marcelo Melo.

Rio de Žaneiro vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 1,31 mln. JAV dolerių.

ATP turnyre JAV triumfavo kroatas M. Čiličius

Floridoje, JAV, pasibaigusio ATP serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro „Delray Beach Open by The Venetian Las Vegas“ vienetų varžybų nugalėtoju tapo 25-erių metų septintoji raketė kroatas Marinas Čiličius, finale per 3 valandas ir 8 minutes 7:6 (8:6), 6:7 (7:9), 6:4 įveikęs ketvirtąjį pagal skirstymą 27-erių metų Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos.

Tai buvo antrasis Kroatijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras per tris pastarąsias savaites bei vienuoliktas per visą karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu M.Čiličiui atiteko 81 500 dolerių čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

K. Andersonas, kuris šiame turnyre triumfavo 2012 metais, tenkinosi 42 920 dolerių piniginiu prizu bei 150 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Trečią kartą dvejetų varžybų nugalėtojais tapo favoritais laikyti amerikiečiai dvyniai Bobas ir Mike Bryanai, finale per 54 minutes 6:2, 6:3 sutriuškinę čeko Františeko Čermako bei ruso Michailo Jelgino duetą.

2009 ir 2010 metais taip pat šio turnyro dvejetų varžybas laimėję 35-erių metų JAV tenisininkai iš viso jau turi 94-is ATP čempionų titulus.

ATP serijos vyrų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 474 tūkst. JAV dolerių.

Japonė K. Nara laimėjo pirmą WTA turnyrą karjeroje

Brazilijoje pasibaigusio WTA serijos moterų teniso turnyro „Rio Open“ vienetų varžybų nugalėtoja tapo penktoji raketė japonė Kurumi Nara, finale 6:1, 4:6, 6:1 nugalėjusi favorite laikytą čekę Klarą Zakopalovą.

Tai buvo pirmasis 22-ejų metų Japonijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Be pagrindinio prizo nugalėtojai atiteko 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

K. Nara – devintoji Japonijos tenisininkė, kuriai bent kartą pavyko laimėti WTA serijos turnyrą. Anksčiau tai padarė Kazuko Sawamatsu, Etsuko Inoue, Kumiko Okamoto, Naoko Sawamatsu, Kimiko Date-Krumm, Mana Endo, Ai Sugiyama ir Akiko Morigami.

31-erių K. Zakopalova tenkinosi 21 400 dolerių piniginiu prizu ir 180 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Čekijos tenisininkė iki šiol yra laimėjusi du WTA serijos turnyrus 2004 metais, tačiau po to pralaimėjo visus 12 turnyrų, kurių finaluose žaidė.

Dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo rumunė Irina-Camelia Begu poroje su argentiniete Maria Irigoyen, finale 6:2, 6:0 įveikusios švedę Johanną Larsson ir Chanellę Scheepers iš Pietų Afrikos Respublikos.

WTA serijos „Rio Open“ turnyro prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)