2014 metų šio turnyro nugalėtojas ir favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis šešioliktfinalyje 6:1, 6:4 nugalėjo tautietį Pablo Carreno Bustą, antra raketė Ispanijos tenisininkas Davidas Ferreras 6:3, 7:6 (7:3) įveikė čilietį Nicolasą Jarry, penktas pagal reitingą austras Dominicas Thiemas 6:3, 6:4 privertė pasiduoti ispaną Pablo Andujarą, o argentinietis Federico Delbonis ir tolesnės kovos eliminavo šeštą pagal skirstymą amerikietį Jacką Socką – 7:5, 6:1.

Kituose mačuose pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo du italai, ukrainietis, keturi ispanai, kolumbietis, urugvajietis ir argentinietis.

1-Rafael Nadal (Ispanija) - Pablo Carreno Bustas (Ispanija) - 6:1, 6:4;
2-David Ferrer (Ispanija) - Nicolas Jarry (Čilė) - 6:3, 7:6 (7:3);
5-Dominic Thiem (Austrija) - Pablo Andujar (Ispanija) - 6:3, 6:4;
Federico Delbonis (Argentina) - 6-Jack Sock (JAV) - 7:5, 6:1;
7–Fabio Fognini (Italija) – Aljaž Bedene (D. Britanija) 7:5, 6:3;
Paolo Lorenzi (Italija) – Marco Cecchinato (Italija) - 6:4, 3:6, 6:1;
Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) – 8–Thomaz Bellucci (Brazilija) - 6:7 (3:7), 7:5, 6:2;
Inigo Cervantes (Ispanija) – Taro Daniel (Japonija) - 3:6, 7:5, 6:2;
Daniel Gimeno-Traver (Ispanija) - Juan Monaco (Argentina) - 5:2 – argentiniečio trauma;
Albert Ramos-Vinolas (Ispanija) – Dušan Lajovič (Serbija) - 3:4 – serbo trauma;
Nicolas Almagro (Ispanija) – Daniel Munoz-De La Nava (Ispanija) - 6:1, 3:6, 6:4;
Santiago Giraldo (Kolumbija) – Gastao Elias (Portugalija) - 6:4, 7:6 (7:5);
Pablo Cuevas (Urugvajus) – Facundo Bagnis (Argentina) - 6:2, 6:0;
Diego Schwartzman (Argentina) – Joao Souza (Brazilija) - 6:3, 6:2.

Vienetų varžybas laimėjęs tenisininkas kartu su pagrindiniu prizu gaus 500 ATP reitingo taškų ir 303 300 dolerių čekį.