Septintas pagal reitingą kroatas Ivo Karlovičius 6:4, 3:6, 6:3 įveikė argentinietį Juaną Monaco, o čekas Jiržis Vesely 6:1, 6:1 sutriuškino austrą Jurgeną Melzerį.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Baigėsi Strasbūro moterų turnyro ketvirtfinalio etapas

WTA serijos tarptautiniame „Internationaux de Strasbourg“ moterų teniso turnyre Prancūzijoje baigėsi vienetų varžybų ketvirtfinalio etapas. Pergales iškovojo bei vienetų pusfinalio dalyvėmis tapo Puerto Riko tenisininkė, dvi amerikietės bei ispanė.

Monica Puig (Puerto Rikas) - 4-Andrea Petkovič (Vokietija) - 6:4, 6:4;
Madison Keys (JAV) - Julia Goerges (Vokietija) - 6:2, 2:6, 6:2;
Christina Mchale (JAV) - Zarina Diyas (Kazachstanas) - 6:2, 3:1 - Kazachstano tenisininkės trauma;
Silvia Soler Espinosa (Ispanija - Camila Giorgi (Italija) - 3:6, 6:4, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Kanadientė bei ukrainietė turnyro Vokietijoje pusfinalyje

Vokietijoje vykstančiame WTA serijos „Nürnberger Versicherungs Cup“ tarptautiniame moterų teniso turnyre paaiškėjo likusios dvi vienetų varžybų pusfinalio dalyvės.

Antra turnyro raketė kanadietė Eugenie Bouchard vienetų varžybų ketvirtfinalyje 7:6 (7:3), 7:6 (8:6) nugalėjo Jaroslavą Švedovą iš Kazachstano, o ketvirta pagal reitingą ukrianietė Elina Svitolina 6:4, 6:4 įveikė korto šeimininkę Moną Barthel.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis bei 280 WTA reitingo taškų.