Penktadienį sužaisti moterų vienetų varžybų pusfinalio mačai, po kurių paaiškėjo, kad lemiamoje dvikovoje žais ketvirtoji raketė Marina Erakovič iš Naujosios Zelandijos ir 2006-aisiais šį turnyrą laimėjusi bei 2010 metais pusfinalyje žaidusi švedė Sofia Arvidsson.

Marina Erakovič pusfinalyje 6:1, 4:6, 6:4 įveikė rusę Verą Duševiną, o Sofia Arvidsson 6:3, 7:5 nugalėjo italę Albertą Brianti ir į turnyro Memfyje finalą pateko jau trečią kartą.

Staigmeną vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje pateikė austras Jurgenas Melzeris, 6:3, 7:6 (10:8) įveikęs favoritu laikytą amerikietį Johną Isnerį.

Kituose ketvirtfinalio mačuose penktadienį trečiąjį reitingą turintis čekas Radekas Štepanekas 7:6 (7:5), 6:0 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, ketvirtas pagal skirstymą praėjusių metų finalininkas kanadietis Milošas Raoničius 6:3, 7:6 (7:3) įrodė savo pranašumą prieš belgą Olivierį Rochusą ir vokietis Benjaminas Beckeris 7:5, 7:6 (7:5) įveikė lenką Lukaszą Kubotą.

Su pagrindiniu prizu moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų, o vyrų turnyrą laimėjęs tenisininkas kartu su pagrindiniu prizu džiaugsis 500 ATP reitingo taškų bei 277,9 tūkst. dolerių čekiu.