Pergalę vienetų varžybų ketvirtfinalyje iškovojo ir į pusfinalį pateko 2011-aisiais Londone triumfavęs bei praėjusiais metais finale žaidęs italas Andreas Seppi. Septintąjį reitingą turintis Italijos tenisininkas ketvirtadienį 6:4, 6:2 nugalėjo čeką Radeką Štepaneką ir pusfinalyje susitiks su antruoju pagal skirstymą prancūzu Gillesu Simonu, kuris ketvirtfinalyje 7:6 (10:8), 6:3 privertė pasiduoti australą Bernardą Tomičių.

Kitą pusfinalio porą sudarys ispanas Feliciano Lopezas ir kroatas Ivanas Dodigas. F. Lopezas ketvirtfinalyje 6:4, 7:6 (8:6) įveikė tėvynainį Fernando Verdasco, o I. Dodigas 6:3, 6:2 nugalėjo aštuntąjį reitingą turėjusį italą Fabio Fogninį.

Moterų vienetų varžybų pusfinalyje žais tik viena pirmojo aštuntuko žaidėja - penktoji raketė Caroline Wozniacki iš Danijos. 2009-aisiais čia nugalėjusi C. Wozniacki ketvirtadienį ketvirtfinalyje 4:6, 6:0, 6:3 palaužė 2010-ųjų šio turnyro nugalėtojos rusės Jekaterinos Makarovos pasipriešinimą.

Danijos tenisininkės varžove pusfinalyje bus amerikietė Jamie Hampton, 3:6, 7:6 (7:1), 6:4 privertusi pasiduoti čekę Lucie Šafaržovą.

Kituose ketvirtfinalio mačuose staigmenas pateikė rusė Jelena Vesnina, 7:6 (7:4), 6:3 įveikusi antrąją pagal skirstymą kinę Lį Ną, bei belgė Yanina Wickmayer, 6:2, 1:6, 7:5 nugalėjusi šeštąjį reitingą turėjusią rusę Mariją Kirilenko.

Moterų turnyro prizų fondą sudaro 690 tūkst. JAV dolerių, o vienetų varžybų nugalėtoja be pagrindinio prizo gaus 117 tūkst. dolerių ir 470 WTA klasifikacijos taškų.

Vyrai turnyre išsidalins 468,5 tūkst. eurų, o vienetų varžybas laimėjusiam be pagrindinio prizo atiteks 84,5 tūkst eurų ir 250 ATP reitingo taškų.