Antrą pergalę turnyre iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko olimpinė čempionė Monica Puig iš Puerto Riko, trečiadienį aštuntfinalyje 1:6, 6:4, 6:4 įveikusi septintą reitingą turėjusią čekę Petrą Kvitovą.

Pergalę aštuntfinalyje iškovojo nugalėtojos titulą ginanti ir antra pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska, 6:3, 3:6, 7:5 palaužusi čekės Barboros Strycovos pasipriešinimą.

Kituose aštuntfinalio mačuose trečiadienį 2010-ais Tokijuje triumfavusi Caroline Wozniacki iš Danijos 7:6 (7:4), 4:6, 6:4 įveikė ketvirtą raketę ispanę Carlą Suarez, o japonė Naomi Osaka 6:2, 6:1 nugalėjo slovakę Dominiką Cibulkovą.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 470 WTA klasifikacijos taškų ir 193 850 dolerių čekis.