J. Tverijonas pirmame vyrų vienetų varžybų pusfinalyje 6:0 6:1 sutriuškino Justą Trainauską.

Antrame pusfinalio susitikime intrigos buvo gerokai daugiau. Jame po įtemptos daugiau nei 2 val. trukusios kovos Edas Butvilas 6:1 3:6 7:5 įveikė pirmąjį reitingą varžybose turėjusį Tadą Babelį.

Moterų vienetų čempionė paaiškės po Emilijos Tverijonaitės ir Patricijos Paukštytės dvikovos. E. Tverijonaitė pusfinalyje 6:3 6:2 nugalėjo Smiltę Bakytę, o Patricija Paukštytė 6:1 6:1 įveikė Patriciją Cechanavičiūtę.

Varžybų finalai Bernardinų parko teniso aikštyne vyks šeštadienį. 10 val. prasidės lemiama moterų vienetų turnyro akistata, o 12 val. startuos vyrų varžybų finalas.

Lietuvos teniso čempionato prizų fondą sudaro 5 tūkst. eurų.