Nagojos mieste vyksta ITF serijos antros kategorijos turnyras, kuriame sėkmingai varžosi vilnietė Paulina Bakaitė.

Nugalėjusi japones Miyų Nakashimą 6:3, 6:1 ir Yuzuką Shimizų 6:2, 6:1 P. Bakaitė pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Sėkmė šypsojosi ir dvejetuose. Šioje grupėje P. Bakaitė ir amerikietė Mimi Levine įveikė Japonijos atstoves Otohą Aokį ir Marię Shindą rezultatu 5:7, 6:2, 10:4 bei iškovojo teisę žaisti dvejetų ketvirtfinalyje.

Penktadienį P. Bakaitė toliau tęs teniso kovas Nagojos turnyre, o iškart po Japonijos sportininkė vyks į Izraelį, kur planuoja dalyvauti dvejose ITF serijos antros kategorijos turnyruose.

Prieš metus tame pačiame turnyre P. Bakaitė ir Gerda Zykutė finalinėje dvikovoje nugalėjo Didžiosios Britanijos atstoves Megan Davies ir Eden Richardson.

17-metė Vilniaus teniso akademijos auklėtinė P. Bakaitė šiuo metu pasaulio jaunių reitinge užima 207 vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)