Net dešimt kartų šiame turnyre triumfavęs R. Nadalis ketvirtfinalyje žais su 25-erių metų argentiniečiu Diego Schwantzmanu (12). Argentinos tenisininkas 1:6, 2:6, 7:5, 7:6 (9-7), 6:2 įveikė septintąją planetos raketę Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos (PAR).

Kitame ketvirtfinalyje susitiks kroatas Marinas Čiličius (4) ir argentinietis Juanas Martinas del Potro (6). M. Čiličius aštuntfinalyje 6:4, 6:1, 3:6, 6:7 (4-7), 6:3 nugalėjo italą Fabio Fogninį (18), o Argentinos tenisininkas 6:4, 6:4, 6:4 pranoko amerikietį Johną Isnerį (10).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį pirmoji pasaulio raketė 26-erių metų rumunė Simona Halep 6:2, 6:1 nugalėjo 22-ejų metų belgę Elisę Mertens (16-oji pasaulio raketė) ir pateko į ketvirtfinalį.

Antroji planetos raketė danė Caroline Wozniacki 6:7 (5-7), 3:6 nusileido 21-erių metų rusei Darijai Kasatkinai (14).

Tuo metu ilgai laukta akistata tarp amerikietės Serenos Williams ir rusės Marijos Šarapovos neįvyks.

Triskart atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtoja 36-erių metų S. Williams (451) likus 30 min. iki mačo pradžios paskelbė, kad dėl rankos traumos traukiasi iš turnyro, todėl M. Šarapova (30) be kovos keliauja į ketvirtfinalį.

Trečiąją vietą pasaulio reitinge užimanti ispanė Garbine Muguruza 2:0 nugalėjo susitikimo nebaigusią ukrainietę Lesią Curenko (39).

Turnyro prizų fondą sudaro beveik 39,2 mln. eurų.