Pirmame varžybų rate antradienį M. Šarapova turėjo žaisti su tėvynaine Jekaterina Makarova. Dabar pastaroji korte susitiko su kita Rusijos atstove Margarita Gasparian ir įveikė ją 6:4, 2:6, 6:3.

Skelbiama, kad medikai patarė M. Šarapovai nerizikuoti sveikata ir patausoti save prieš artėjantį pirmą sezono „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrą – Australijos atvirą čempionatą (Australian Open), kuris prasidės sausio 18 d.

Vienetų varžybų aštuntfinalyje antradienį šeštoji raketė ispanė Carla Suarez Navarro 6:1, 6:7 (3:7), 6:4 nugalėjo korto šeimininkę Samanthą Stosur, aštuntoji pagal reitingą italė Roberta Vinči 6:1, 6:1 sutriuškino slovakę Dominiką Cibulkovą, o rusė Anastasija Pavliučenkova 6:2, 1:6, 6:4 privertė pasiduoti prancūzę Alizę Cornet.

18-metų rusė įveikė V. Williams

Tuo metu kitame WTA serijos turnyre Ouklande (Naujoji Zelandija) 18-metė rusė Darija Kasatkina pirmo rato dvikovoje po trijų setų kovos nugalėjo pirma skirstytą amerikietę Vynus Williams 6:7 (4:7), 6:3, 6:3. Mačas truko 2 valandas ir 15 minučių.

WTA reitinge 35-erių metų V. Williams užima 7-ą vietą, o D. Kasatkina šiame sąraše yra 75-ta. Pajėgiausia pasaulio tenisininkė yra Serena Williams – jaunesnė Vynus sesuo.

Nesėkmę šešioliktfinalyje antradienį patyrė ir antrą reitingą turėjusi bei 2014-ais šį turnyrą laimėjusi serbė Ana Ivanovič, 5:7, 4:6 turėjusi pripažinti britės Naomi Broady pranašumą.

Kitos pirmo aštuntuko žaidėjos antradienį sėkmingai įveikė šešioliktfinalio barjerą ir pateko į aštuntfinalį: trečia pagal skirstymą praėjusių metų finalininkė Caroline Wozniacki iš Danijos 6:4, 6:4 įveikė juodkalnietę Danką Kovinič, o septinta raketė čekė Barbora Strycova 6:2, 6:4 nugalėjo olandę Kiki Bertens.

Vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvėmis antradienį taip pat tapo austrė, belgė, vokietė ir amerikietė.

Marina Erakovič (N. Zelandija) – Julia Putinceva (Kazachstanas) 7:6 (7:2), 7:6 (7:3);

Tamira Paszek (Austrija) – Francesca Schiavone (Italija) 7:6 (7:3), 4:6, 6:3;

Kirsten Flipkens (Belgija) – Bethanie Mattek-Sands (JAV) 3:6, 6:4, 6:3;

Julia Goerges (Vokietija) – Lucie Hradecka (Čekija) 6:0, 6:3;

Christina McHale (JAV) – Misaki Doi (Japonija) 6:2, 6:4.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojais atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)