Redžio Kalabrijoje (Italijoje) vykusių varžybų pirmame rate M. Vasiliauskas 3:6, 7:5, 6:4 įveikė vokietį Benediktą Kurzą, tačiau pusfinalyje 2:6, 3:6 nusileido pirmai turnyro raketei rumunui Nini Dicai.

Susitikime dėl trečios vietos trenerio Šarūno Kulnio auklėtinis 0:6, 6:3, 2:6 pralaimėjo austrui Lukasui Neumayrui. Varžybų nugalėtoju tapo M. Vasiliauską pusfinalyje įveikęs N. Dika.

Šiuo metu M. Vasiliauskas užima aštuntą „Tennis Europe“ 16-mečių reitingo vietą. Šiame sezone jis iš viso laimėjo keturis „Tennis Europe“ turnyrus, o dar du kartus žaidė finale.

2004 metais šio turnyro nugalėtoju buvo tapęs Ričardas Berankis. Varžybas taip pat yra laimėjusios tokios pasaulinės teniso žvaigždės Aleksandras Zverevas, Tommy Robredo ir Rafaelis Nadalis.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.