Trečią reitingą turėjusi lietuvio ir austro pora šeštadienį finale vos per 66 minutes 6:4, 6:4 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą urugvajiečio Martino Cuevaso ir brazilo Henrique's Cinhos duetą bei laimėjo 620 JAV dolerių čekį ir gavo po 18 ATP dvejetų reitingo taškų.

Tai buvo šeštasis po daugiau nei pusantrų metų pertraukos laimėtas ITF serijos dvejetų turnyras. Paskutinį kartą L. Mugevičius šventė pergalę 2014 metų rugpjūčio 31 dieną, kai turnyro dvejetų varžybas Brašove (Rumunija) laimėjo poroje su rumunu Bogdanu Ionutu Apostolu.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje pajėgiausių pasaulio tenisininkų reitinge užimantis 851-ą vietą L. Mugevičius po 2 valandas bei 6 minutes trukusios kovos 6:2, 6:7 (2:7), 2:6 turėjo pripažinti savo partnerio šio turnyro dvejetų varžybose 20–mečio austro Davido Pichlerio (ATP–920) pranašumą ir tenkinosi 104 JAV dolerių čekiu.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Antalijoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)