Šeštadienį Didžiojoje Britanijoje pasibaigusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro „Aegon GB Pro-Series Tipton“ finale antras pagal reitingą Lietuvos tenisininkas per kiek daugiau nei valandą 6:3, 6:3 nugalėjo trečią pagal skirstymą 20-metį belgą Jorį De Loore'ą (ATP-423), iš laimėjo antrą iš eilės turnyrą Didžiojoje Britanijoje.

Be pagrindinio prizo lietuviu atiteko ir 18 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 1440 JAV dolerių čekis, o finale pralaimėjęs belgas tenkinosi 10 ATP reitingo taškų bei 848 doleriais.

Tai buvo aštuntasis L. Grigelio „Futures“ serijos turnyro finalas ir šeštoji pergalė. Lietuvis 2009-aisiais nugalėjo turnyre Didžiojoje Britanijoje, 2011 metais triumfavo Maroke, o šių metų rugpjūtį laimėjo Lietuvos Prezidento taurės turnyrą Vilniuje, rugsėjį įveikė visus varžovus Turkijoje, o praėjusį savaitgalį niekam nepaliko vilčių „Aegon GB Pro-Series Loughborough“ turnyre Didžiojoje Britanijoje.

2011 metais L. Grigelis laimėjo ir ATP „Challenger Tour“ serijos turnyrą JAV, kurio prizų fondą sudarė 100 tūkst. JAV dolerių.

Šeštadienį pasibaigusio ITF serijos vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)