Buvo planuojama dvikova pratęsti šeštadienį 16.30 val., bet vėliau priimtas sprendimas perkelti finalą į sekmadienį ir pratęsti jį nuo 10.30 val.

Penktadienį L. Grigelio ir italo Claudio Fortuna duetas laimėjo turnyro Rumunijoje dvejetų varžybas.

Ketvirta pagal skirstymą turnyre lietuvio ir italo pora finale 6:2, 6:1 sutriuškino baltarusio Maksimo Dubarenkos ir ukrainiečio Vladislavo Manafovo duetą, iškovojo pagrindinį prizą, pelnė po 27 įskaitinių ATP dvejetų reitingo taškus ir 930 JAV dolerių čekį.

Baltarusis su ukrainiečiu tenkinosi 15 ATP dvejetų reitingo taškų ir 540 dolerių piniginiu prizu.

Vyrų teniso turnyro Rumunijoje prizų fondą sudaro 15 tūkst. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)