Jau 704-ąją pergalę kortuose oficialiose varžybose iškovojo JAV atstovė Venus Williams, 35-erių metų amerikietei finale rezultatu 6:3, 3:0 įskaityta pergalė prieš penktąjį reitingą turėjusią 21-erių ispanę Garbinę Muguruzą Blanco.

Net 77-ą kartą karjeroje WTA serijos turnyrų finale žaidusi V. Williams iškovojo 47-ąją pergalę, už kurią be pagrindinio prizo jau atiteko ir 900 WTA reitingo taškų bei 456 tūkst. dolerių čekis.

Dvejetų turnyro finale favoritės šveicarė Martina Hingis ir indė Sania Mirza 6:2, 6:3 nugalėjo rumunes Iriną-Camelią Begu bri Monicą Niculescu ir laimėjo jau septintąjį šiemet WTA serijos dvejetų turnyrą.