Trečią kartą šiemet WTA serijų turnyrų finaluose žaidusi K. Pliskova 1 valandą ir 54 minutes užsitęsusioje Čekijos tenisininkių dvikovoje trijuose setuose 4:6, 7:5, 6:3 įveikė 29-erių metų Lucie Hradecką ir laimėjo pirmąjį šiemet bei ketvirtąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Kartu su pagrindiniu prizu K. Pliskovai atiteko 43 tūkst. dolerių čekis bei 280 WTA klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo šveicarės Belindos Benčič ir čekės Katerinos Siniakovos pora, dar penktadienį vykusiame finale per 59 minutes 6:2, 6:2 nugalėjusi ukrainietės Katerinos Bondarenko ir čekės Evos Hrdinovos duetą.