26-erių japonas siekia triumfuoti „Japan Open“ pirmenybėse trečią kartą. K. Nishikoris pagrindinį turnyro trofėjų iškovojo 2012 ir 2014 metais, o abu kartus finale nugalėjo Milošą Raoničių iš Kanados. Geras pasirodymas šiame turnyre jam beveik užtikrintų vietą baigiamajame sezono turnyre „World Tour Finals“.

Antrame varžybų rate namų kortuose rungtyniaujantis tenisininkas susitiks su portugalu Joao Sousa. Jis taip pat pralaimėjo pirmą setą, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę prieš slovaką Martiną Kližaną rezultatu 4:6, 6:3, 6:3.

Kitoje antro etapo poroje susitiks ketvirtas pagal skirstymą Marinas Čiličius ir Fernando Verdasco. Kroatas nugalėjo prancūzą Benoit Pairę 6:0, 4:6, 6:3, o ispanas iškovojo nelengvą pergalę prieš atrankos turnyro dalyvį japoną Go Soedą 6:7 (2:7), 6:3, 6:3.

Už patekimą į antrą „Japan Open“ etapą tenisininkams atiteks 45 reitingo taškai ir 18 tūkst. JAV dolerių premija.