25-erių metų Japonijos tenisininkas tapo pirmuoju žaidėju, kuriam šio turnyro čempionu pavyko tapti trejus metus iš eilės. Po dukart iš eilės nuo 1975 metų vykstančiame šiame turnyre yra triumfavę Tommy'is Haasas, Toddas Martinas bei Jimmy'is Connorsas.

Be pagrindinio prizo, aštuntąjį ATP serijos turnyrą laimėjusiam K. Nishikoriui atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų ir 106 565 JAV dolerių čekis.

28-erių metų K. Andersono, kuris po savo paskutinės pergalės 2012 metais pralaimėjo jau šeštą turnyro finalą iš eilės, laimikis – 150 ATP reitingo taškų bei 56 125 dolerių piniginis prizas.

Dvejetų varžybų nugalėtoja tapo ketvirtoji pagal skirstymą pora – lenkas Mariuszas Fyrstenbergas ir meksikietis Santiago Gonzalezas 5:7 (7:6 (7:1), 10:8) privertė pasiduoti Artemą Sitaką iš Naujosios Zelandijos bei korto šeimininką Donaldą Youngą.

ATP serijos „Memphis Open“ vyrų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 659 tūkst. JAV dolerių.

Teniso turnyre Brazilijoje triumfavo urugvajietis

Brazilijoje pasibaigusio „Brasil Open 2015“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo penktoji raketė urugvajietis Pablo Cuevas. Sekmadienį finale jis per daugiau nei dvi valandas trijuose setuose 6:4, 3:6, 7:6 (7:4) įveikė italą Lucą Vannį.

Tai buvo trečias 29-erių metų Argentinoje gimusio Urugvajaus tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą.

Kartu su pagrindiniu prizu P. Cuevasui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 80 850 JAV dolerių čekis.

Pablo Cuevas

29-erių metų L. Vanni tenkinosi 150 ATP klasifikacijos taškų ir 42 600 dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo antroji pagal reitingą pora iš Kolumbijos – Juanas Sebastianas Cabalas ir Robertas Farahas. Finale jie 6:4, 6:2 nugalėjo italo Paolo Lorenzi bei argentiniečio Diego Schwartzmano duetą.

„Brasil Open 2015“ vyrų teniso turnyro San Paule prizų fondą sudarė 505 655 doleriai.