Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antroji raketė kinė Li Na 6:1, 6:4 nugalėjo australę Casey Dellacquą, kita Kinijos tenisininkė Zhang Shuai 7:6 (8:6), 5:7, 6:3 įveikė penktąją raketę čekę Petrą Kvitovą, o Čekijos atstovė Petra Cetkovska iš tolesnės kovos eliminavo septintąją pagal skirstymą vokietę Angeliquę Kerber – 4:6, 6:3, 6:4.

Paskutiniajame pirmojo rato (1/32 finalo) mače antradienį rusė Jekaterina Makarova 6:2, 7:6 (8:6) privertė pasiduoti italę Robertą Vinči.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 387 130 eurų čekis ir 900 WTA klasifikacijos taškų.

Vyrų varžybose – favoritų pergalės

Italijos sostinėje vykstančiame „ATP World Tour Masters 1000“ serijos tarptautiniame vyrų teniso turnyre „Internazionali BNL d'Italia“, kurio prizų fondą sudaro 2,884 mln. eurų, paaiškėjo dar keturi vienetų varžybų aštuntfinalio dalyviai.

Pergales šešioliktfinalyje iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo šveicaras, ispanas, kanadietis bei vokietis.

3-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) – Pere Riba (Ispanija) 6:0, 6:3;

5-David Ferrer (Ispanija) – Michail Kukuškin (Kazachstanas) 6:1, 6:2;

8-Milos Raonič (Kanada) – Simone Bolelli (Italija) 6:3, 7:6 (7:5);

Philipp Kohlschreiber (Vokietija) – 16-Tommy Robredo (Ispanija) 6:2, 6:4.

Paskutiniuosiuose vienetų varžybų pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose olandas Igoris Sijslingas 7:6 (7:4), 7:5 nugalėjo korto šeimininką Marco Cecchinato, o rusas Dmitrijus Tursunovas 6:0, 7:6 (7:4) įveikė ispaną Roberto Bautistą.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 549 tūkst. eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.