Petra Kvitova 7:6 (7:4), 3:6, 6:4 nugalėjo Carolinę Wozniacki, Tomašas Berdychas 6:1, 6:3 sutriuškino Frederiką Nielseną, o mišrių dvejetų susitikimas nebuvo žaidžiamas.

Antra vieta grupėje atiteko bulgarams (2/1), kurie 2:1 įveikė nugalėtojų titulą praradusius bei pergalės džiaugsmo turnyre nepatyrusius amerikiečius (0/3).

Bulgarija - JAV - 2:1

Cvetana Pironkova - Bethanie Mattek-Sands 4:6, 4:6;
Grigor Dimitrov - Mardy Fish 6:2, 6:1;
C. Pironkova/G. Dimitrov - B. Mattek-Sands/ M. Fish 8:5.

Pergalingai B grupėje žaidusi Prancūzijos pora šio turnyro finale žais antrą kartą. 1998 metais Mary Pierce ir Cedricas Pioline'as „Hopmano taurės“ turnyro finale 1:2 pralaimėjo slovakams Karina Habsudovai bei Karoliui Kučerai.

Čekijos tenisininkai šiame turnyre triumfavo 1989 bei 1994 metais.

Pernai pagrindinį „Hopmano taurės“ turnyro prizą šeštą kartą iškovojo JAV tenisininkai, finale 2:1 privertę pasiduoti Belgijos atstovus.

Paaiškėjo ATP serijos vyrų turnyro pusfinalio poros

Indijoje vykstančiame ATP serijos „Aircel Chennai Open“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 398 tūkst. JAV dolerių, paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio poros.

Turnyro favoritas serbas Janko Tipsarevičius šeštadienį dėl vietos finale varžysis su japonu Go Soeda, o antra raketė ispanas Nicolas Almagro kovos su ketvirtu pagal reitingą Milošu Raoničiumi iš Kanados.

Ketvirtfinalio etapo rezultatai:

4-Miloš Raonič (Kanada) - Dudi Sela (Izraelis) 7:6 (7:4), 6:3;
Go Soeda (Japonija) - 3-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) 6:4, 6:4;
2-Nicolas Almagro (Ispanija) - Yuichi Sugita (Japonija) 4:6, 7:6 (10:8), 6:4;
1-Janko Tipsarevič (Serbija) - David Goffin (Belgija) 6:2, 3:6, 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 71 900 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.