Tik 34-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge užimanti M. Puig šeštadienį finale 6:4, 4:6, 6:1 įveikė antrąją planetos raketę atvirojo Australijos čempionato nugalėtoją vokietę Angeliquę Kerber.

M. Puig ne tik iškovojo savo šaliai pirmąjį olimpinį aukso medalį, bet ir tapo pirmąja Karibų salų moterimi, tapusia olimpine čempione.

Iki šio pasirodymo Puerto Riko sąskaitoje buvo du sidabro ir šeši bronzos apdovanojimai.

Bronzos medalį iškovojo čekė Petra Kvitova, mažajame finale 7:5, 2:6, 6:2 įveikusi amerikietę Madison Keys.

Dar vieną bronzos medalį Čekijai iškovojo Lucie Šafaržova ir Barbora Strycova, moterų dvejetų varžybų mače dėl trečiosios vietos 7:5, 6:1 nugalėjusios šeštąjį reitingą turėjusias tėvynaines Andreą Hlavačkovą ir Lucie Hradecką.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)