Šeštadienį pusfinalyje Caroline Wozniacki 6:2, 6:3 nugalėjo Prancūzijai atstovaujančią Kristiną Mladenovič, o Roberta Vinci 6:4, 6:2 nepaliko vilčių kroatei Ana Konjuh.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtoja gaus ir 43 tūkst. dolerių čekį bei 280 WTA reitingo taškų.

ATP serijos teniso turnyro Kolumbijoje nugalėtojo titulą ginantis kroatas vėl žais finale

Kolumbijoje tęsiasi ATP serijos „Claro Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 663,6 tūkst. JAV dolerių.

Po šeštadienį sužaistų vienetų varžybų pusfinalio mačų paaiškėjo, kad finale antrą reitingą turintis bei nugalėtojo titulą ginantis kroatas Ivo Karlovičius susitiks su australu Bernardu Tomičiumi.

Pusfinalyje Ivo Karlovičius 6:4, 3:6, 6:4 įveikė ketvirtą pagal skirstymą čeką Radeką Štepaneką, o Bernardas Tomičius 7:6 (7:2), 6:7 (5:7), 7:6 (7:5) palaužė aštuntąjį pagal reitingą Victorą Estrellą iš Dominikos Respublikos.

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 120 270 dolerių čekis.

WTA serijos teniso turnyro Švedijoje vienetų varžybas laimėjo vokietė

Švedijoje pasibaigusio WTA serijos „Collector Swedish Open“ moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo 24-erių metų vokietė Mona Barthel.

Sekmadienį lemiamoje dvikovoje Vokietijos tenisininkė 6:3, 7:6 (7:3) įveikė 30-metę Chanelle Scheepers iš Pietų Afrikos ir laimėjo pirmąjį šiemet bei trečiąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Kartu su pagrindiniu prizu M.Barthel atiteko ir 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.