Penkta turnyro raketė prancūzas Jeremy Chardy 6:4, 6:2 nugalėjo korto šeimininką Noahą Rubiną, o kitas amerikietis Timas Smyczekas 1:6, 7:6 (7:2), 6:2 privertė pasiduoti septintą pagal reitingą tautietį Donaldą Youngą.

Ketvirtfinalyje žais dar vienas korto šeimininkas Samas Querrey, 6:4, 6:3 įveikęs amerikietį Austiną Krajičeką, ir argentinietis Juanas Martinas Del Potro, aštuntfinalyje iš tolesnės kovos eliminavęs australą Johną–Patricką Smithą – 6:4, 6:4.

Kartu su pagrindiniu prizu turnyro vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų ir 86 950 dolerių čekis.

Lyderiai iškopė į turnyro Brazilijoje ketvirtfinalį

Brazilijoje vykstančiame ATP serijos „Rio Open presented by Claro“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro daugiau nei 1,3 mln. JAV dolerių, taip pat baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.

2014 metų šio turnyro nugalėtojas ir favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis 6:3, 7:5 nugalėjo tautietį Nicolasą Almagro, o nugalėtojo titulą ginantis antras pagal reitingą Ispanijos tenisininkas Davidas Ferreras 4:6, 6:1, 6:4 privertė pasiduoti tėvynainį Albertą Ramosą-Vinolasą.

Kituose aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo ir ketvirtfinalio dalyviais tapo urugvajietis, du argentiniečiai ir ukrainietis.

Pablo Cuevas (Urugvajus) – Thiago Monteiro (Brazilija) - 7:6 (7:5), 6:3;
Federico Delbonis (Argentina) – Paolo Lorenzi (Italija) - 6:3, 6:0;
Guido Pella (Argentina) – Santiago Giraldo (Kolumbija) - 6:4, 6:0;
Aleksandr Dolgopolov (Ukraina) - Inigo Cervantes (Ispanija) - 3:6, 6:0, 6:3.

Vienetų varžybas laimėjęs tenisininkas kartu su pagrindiniu prizu gaus 500 ATP reitingo taškų ir 303 300 dolerių čekį.