Kitame mače amerikietė Sloane Stephens (29) laimėjo prieš serbę Bojaną Jovanovski 6:1, 3:6, 7:5.

Dar vienoje dvikovoje trečia turnyro raketė kita amerikietė Serena Williams per 57 minutes sutriuškino 14-ą pagal pajėgumą rusę Mariją Kirilenko 6:2, 6:0.

Penktu vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviu tapo prancūzas Jeremy Chardy, kuriam pirmą kartą pavyko pasiekti šį „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro etapą. Pirmadienį aštuntfinalyje Prancūzijos tenisininkas 5:7, 6:3, 6:2, 6:2 nugalėjo 21-ą pagal reitingą italą Andreasą Seppį.

36-ą vietą ATP reitinge užimančio J. Chardy varžovu ketvirtfinalyje bus trečia raketė škotas Andy Murray, kuris per pusantros valandos (1:35 val.) eliminavo keturioliktą pagal skirstymą Gilles'į Simoną 6:3, 6:1, 6:3.

Škotas - Londono olimpinių žaidynių čempionas bei atviro JAV teniso čempionato nugalėtojas - šešioliktfinalyje Melburne iš tolesnės kovos eliminavo ir Ričardą Berankį.

7-u skirstytas prancūzas Jo-Wilfried Tsonga įveikė 9-ą pagal pajėgumą tautietį Richard'ą Gasquet 6:4, 3:6, 6:3, 6:2.

Antra čempionato raketė šveicaras Roger Federeris beveik per 2 valandas (1:53 val.)  nugalėjo Milošą Raoničių iš Kanados 6:4, 7:6 (7:4), 6:2.

Atvirų Australijos teniso pirmenybių prizų fondą sudaro 30 mln. Australijos dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)