Antradienį tęsėsi vienetų varžybų pirmojo rato mačai, kuriuose nesėkmę patyrė 2008-aisiais Kasablankoje triumfavęs prancūzas Gillesas Simonas, 4:6, 4:6 nusileidęs šeštąjį reitingą turinčiam argentiniečiui Federico Delbonisui.

Pergalę pirmajame rate iškovojo 2010-ųjų šio turnyro finalininkas rumunas Victoras Hanescu, 7:6 (7:3), 6:3 privertęs pasiduoti marokietį Hichamą Khaddarį.

Kituose antradienio mačuose pergales iškovojo ispanai Albertas Ramosas bei Roberto Carballesas ir kanadietis Filipas Peliwo.

Albert Ramos (Ispanija) – Lamine Ouahab (Marokas) 6:3, 2:6, 6:1;

Roberto Carballes (Ispanija) – David Goffin (Belgija) 6:2, 7:5;

Filip Peliwo (Kanada) – Filippo Volandri (Italija) 7:6 (8:6), 6:3.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų.

L. Hewittas sėkmingai pradėjo ATP turnyrą JAV

Hiustone, JAV tęsiasi ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Fayez Sarofim & Co. U.S. Men's Clay Court Championship“, kurio prizų fondą sudaro 474 tūkst. JAV dolerių.

Sėkmingai pirmąjį vienetų varžybų ratą įveikė abu skirstyti žaidėjai: penktąjį reitingą turintis ispanas Feliciano Lopezas 7:5, 6:2 nugalėjo amerikietį Robby Gineprį, o 2009-aisiais Hjustone triumfavęs australas Lleytonas Hewittas 6:4, 3:6, 6:4 įveikė kanadietį Peterį Polansky.

Kituose antrosios dienos šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo trys amerikiečiai ir vokietis.

Steve Johnson (JAV) – Denis Kudla (JAV) 6:3, 7:6 (7:4);

Michael Russell (JAV) – Daniel Gimeno-Traver (Ispanija) 6:3, 7:6 (7:2);

Donald Young (JAV) – Ryan Harrison (JAV) 6:0, 6:1;

Benjamin Becker (Vokietija) – Ruben Ramirez Hidalgo (Ispanija) 6:1, 1:6, 6:3.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 85,9 tūkst. JAV dolerių čekis.