Ketvirtfinalyje S. Williams per 2 valandas ir 2 minutes trijuose setuose - 7:6 (7:4), 1:6, 6:3 - nugalėjo 27-ą pagal reitingą vokietę Sabinę Lisicki ir iškovojo 700-ą pergalę per visą profesionalios tenisininkės karjerą.

S. Williams tapo aštuntąją planetos tenisininke, kuriai kortuose pavyko iškovoti ne mažiau 700 pergalių. Šio sąrašo lydere su 1442 pergalėmis yra čekų kilmės amerikietė Martina Navratilova.

Savo ruožtu rumunė S. Halep ketvirtfinalio dvikovoje per 75 minutes dvejuose setuose - 6:1, 7:5 - nugalėjo korto šeimininkę Sloane Stephens.

Pirmą turnyro vienetų pusfinalio porą sudaro devinta pagal skirstymą 27-erių metų vokietė Andrea Petkovič ir 26-erių dvylikta raketė ispanė Carla Suarez Navarro.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 900 400 dolerių čekis ir 1000 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Į vyrų varžybų pusfinalį pateko A. Murray ir T. Berdychas

Vyrų turnyre, kurio prizų fondą sudaro beveik 5,4 mln. JAV dolerių, paaiškėjo pirma vienetų varžybų pusfinalio pora. 2009 ir 2013 metais Majamyje triumfavęs ir trečią reitingą turintis 27-erių metų škotas Andy Murray ketvirtfinalio mače per 1 valandą ir 44 minutes trijuose setuose - 3:6, 6:4, 6:1 - privertė pasiduoti austrą Dominicą Thiemą.

Andy Murray

Škotijos tenisininko varžovas pusfinalyje bus aštunta raketė 29-erių čekas Tomašas Berdychas, kuris ketvirtfinalyje per 1 valandą ir 32 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo argentinietį Juaną Monaco.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 1000 ATP reitingo taškų ir 900 400 dolerių čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)