Sėkmingai vienetų varžybų ketvirtfinalio barjerą įveikė abu favoritai - 2010 metų turnyro finalininkas pirmoji raketė Davidas Ferreras 6:2, 6:4 nugalėjo čilietį Fernando Gonzalezą, o nugalėtojo titulą ginantis bei antras pagal skirstymą ispanas Nicolas Almagro 6:3, 7:5 įveikė rusą Igorį Andrejevą.

Kituose ketvirtfinalio mačuose 2008-aisiais šį turnyrą laimėjęs argentinietis Davidas Nalbandianas 6:0, 6:3 sutriuškino tėvynainį Carlosą Berlocqą, o šeštas pagal reitingą šveicaras Stanislasas Wawrinka 6:4, 6:2 nugalėjo ketvirtąjį reitingą turėjusį japoną Kei Nishikorį.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 82 900 dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.